Сортувати за датою: липня 2016 — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Сортувати за датою: липня 2016 — РІО Бердичів

Ця звістка надійшла до Бердичева минулої п’ятниці. Після кількох діб у реанімації Харківського військового госпіталю помер від завданих ушкоджень житель села Слободище Юсубов Руслан Бакирович 1974 року народження.

 

Опубліковано в Пригоди

Податкова декларація з податку на прибуток декларацію за перше півріччя 2016 року підприємствам потрібно подати не пізніше 9 серпня 2016 року, - наголошують в Бердичівській ОДПІ.

Опубліковано в Офіційна інформація

З червня на Бердичівщині з ініціативи Бердичівської районної федерації футболу проходить Чемпіонат Бердичівського району з футболу. У змаганнях беруть участь вісім команди. Сім команд представляють Бердичівський район – це: «Бальзак» (Старий Солотвин), ВПК «Айдар» - «Поліський Партизан» (Бердичівський район), «Сокіл» (Мирославка), «Арсенал» (Гардишівка), «Колос» (Кикишівка), «Хмельовик» (Рея), СК «Бердичів» - «Ветеран» (Романівка) та одна команда Бердичів – це: «Юніор».

Опубліковано в Спорт

Запрошуємо громадян для звірки нерухомості

Бердичівська ОДПІ нагадує про необхідність вчасного проведення розрахунків з державою по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Опубліковано в Офіційна інформація

Сьогодні було призначене друге засідання незакритої з минулої п’ятниці сесії Бердичівської районної ради. Але депутати та запрошені, які прибули трохи раніше, ніж 10.00, були вражені тим, що в актовому залі будівля райдержадміністрації заповнені всі крісла. Журналісти теж поцікавились в людей, що вони тут роблять.

 

Опубліковано в Політика

Так, друга частина сесії Бердичівської районної ради розпочалась сьогодні об 10 годині ранку, і до перерви о пів на першу розглянули лише три питання. Зате насварилися і насперечалися за цей час донесхочу.

Опубліковано в Політика

Когда-то писатель Михаил Булгаков писал, что нет ничего хуже работы трамвайного кондуктора. А вот теперь, спустя много лет, худшая работа таки появилась. Согласитесь, чтобы работать в налоговой нужны железная выдержка и нервы-канаты. Если каждый, видя тебя, старается перейти на другую сторону улицы или сплевывает во след…А трамвайный кондуктор катается себе на трамвае да пирожки жует…они в Бердичеве очень вкусные продаются.

Опубліковано в Блоги

Вже стало приємною традицією, що бердичівські спортсмени – легкоатлети, майже з усіх змагань у яких вони беруть участь повертаються до рідного міста з перемогами та нагородами. У місті Кропивницький (колишня назва – Кіровоград) відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з усієї України, а також спортсмени з Грузії, Молдови та Камеруну.

Опубліковано в Спорт

Від редактора:Скоріш за все, це було зроблено свідомо, щоб не заважали серйозній процедурі зайвими запитаннями. Дуже сподіваємось, що таке прикре непорозуміння сталось з вини вже колишнього очільника міліції, а нова начальниця буде більш відкритою для місцевих ЗМІ. Добре, хоч прес-секретар відділу Ірина Коломієць швидко розіслала повідомлення про кадрові зміни (чутки про які ходили вже кілька місяців), яке нижче друкуємо в повному обсязі.

Опубліковано в Офіційна інформація

Європейський інвестиційний банк виділяє 400 млн. євро на поліпшення комунального господарства України - цій новин в ці дні виповнюється рівно один рік. Гроші Європейського інвестиційного банку мали б підтримати від 25 до 40 проектів з вагомого поліпшення енергоефективності. Йдеться насамперед про централізоване опалення, енергоефективність у адміністративних будівлях, міське освітлення. У такий спосіб ці кошти зроблять внесок у енергетичну безпеку України, зменшення втрат води, поліпшення послуг з утилізації твердих відходів, а також у безпечність та якість надаваних комунальних послуг.

Опубліковано в ЖКГ
Сторінка 1 із 13

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.