Сортувати за датою: Середа, 01 березня 2017 — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Квітня

Сортувати за датою: Середа, 01 березня 2017 — РІО Бердичів

Надворі вже відчувається весняна погода, зима впевнено, хоч і з боротьбою, відступає, та розмови про неї не припиняються в кулуарах Бердичівської міської ради. Правильніше було б сказати, що розмови ці стосуються все тієї ж наболілої для бердичівлян взимку теми – розчищення доріг і тротуарів від снігу. Бо цьогоріч дана проблема викликала обурення чи не в кожного містянина. Несвоєчасне прибирання снігу або взагалі нерозчищені дороги, не посипаний піскосумішшю лід, внаслідок чого люди травмувались, та багато іншого приводили бердичівлян до депутатів з проханнями вплинути на цю ситуацію.


На сесії міської ради, що проходила 28 лютого, у переддень весни, тему снігу підняв депутат міської ради від фракції «Батьківщина» Олег Радецький у своєму запиті. Він зазначив, що сувора зима, якою вона видалась цього року, зумовила численні скарги на адресу міської влади стосовно розчищення доріг та звернення до депутатів. На основі цих звернень Олег Радецький і сформував свій запит.

Він хоче, щоб була надана інформація стосовно обсягу виконаних робіт підприємствами, організаціями і приватними підприємцями щодо розчищення вулиць Бердичева від снігу в період з 1 січня по 28 лютого 2017 року. Також у зверненні депутат просить надати копії актів виконаних робіт та суми проплат, що були здійснені з міського бюджету на ці цілі.


Хоча на тій таки сесії міської ради депутат вже обласної ради у своєму виступі хоч і не заглиблювався в тему снігу, бо говорив про інше, зате кинув одну фразу: «В одному Бердичеві йде сніг і його не прибирають…».

Опубліковано в ЖКГ

Кілька тижнів тому більшість сільських рад Бердичівського району та Гришковецька селищна рада прийняли на свої сесіях рішення про зменшення ставок єдиного податку для платників другої групи (підприємці всіх напрямків, крім торгуючих на ринку та тих, хто надає індивідуальні побутові послуги) з двадцяти відсотків від мінімальної заробітної плати, до десяти.

 

Опубліковано в Політика

"Бюджет участі", запроваджений у Бердичеві, після пройдених етапів подачі заявок та представлення проектів, розгляду членами комісії і відбору, вийшов майже на фінішну пряму. Відсьогодні розпочалося загальноміське голосування за ті ідеї, подані громадою міста, які, на думку бердичівлян, є найкращими, найефективнішими та необхідними для міста.

Опубліковано в ЖКГ

Ніколи не знаєш і не передбачиш, коли і з ким може трапитися біда. Сьогодні здорова людина вже завтра може бути хворою, а деякі мають проблеми з дитинства чи навіть з народження. Кажуть, що Бог дає людині такі випробовування, які вона може подолати. Та у випадках проблем зі здоров’ям самостійно пройти таке випробовування вкрай важко. І не важливо, доросла це людина чи дитина, в такі хвилини кожен потребує підтримки, як моральної, так і матеріальної.

Опубліковано в Офіційна інформація

На початку березня у місті Белград(Сербія) відбудеться головна подія зимового сезону у легкій атлетиці – Чемпіонат Європи у приміщенні. Декілька днів тому Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад національної збірної України для участі у цих змаганнях.

Опубліковано в Спорт

28 лютого 2017 року з метою забезпечення доступу засуджених, які відбувають покарання в Державній установі «Бердичівська виправна колонія №70» Міністерства юстиції України до правової інформації та реалізації права на безоплатну правову допомогу, в установі проведено правовий захід та розширений прийом засуджених з особистих питань.

Опубліковано в Пригоди

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.