Сортувати за датою: Понеділок, 13 березня 2017 — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Сортувати за датою: Понеділок, 13 березня 2017 — РІО Бердичів

Коли про таку суму говорити на сесії міської ради в Бердичеві, то дане питання може викликати скандал лише в плані того, на що вони будуть адресовані. Адже місто має чималі надходження в бюджет, з яких, у разі проблем, виділити вищезазначену суму не буде настільки критичним. Для районної ради це є солідними коштами, ними просто так не порозкидаєшся і їх доведеться забрати в однієї зі сфер району, яка і є винуватцем біди у розмірі більш ніж 750 тисяч гривень. В даному випадку мова йде про відділ освіти, який влетів у чималу копійчину через програну судову справу.

Опубліковано в Політика

Голосування за проекти «Бюджету участі», що розпочалося з 1 березня, продовжується. За цей час у зміні міста на краще та у реалізації задуманих ідей активних авторів-бердичівлян взяло участь більше 700 містян. Середня явка виборців за день складає понад 100 осіб.

Опубліковано в ЖКГ

Бердичівляни вже потроху звикають до того, що багато із потрібних їм звичних послуг, пов’язаних з документами, надаються в одному місці – міській раді. Тут на першому поверсі під керівництвом Михайла Подоляна успішно функціонує центр з надання адміністративних послуг, працівники якого злагоджено і у відповідні строки не лише консультують громадян, але і допомагають їм з того чи іншого питання. Більше півсотні послуг надає дана структура, а незабаром планує цей список поповнити.

Опубліковано в Офіційна інформація

Вже четвертий рік внутрішньополітична ситуація в країні – складна і напружена. Воєнні дії на сході країни потягнули за собою ряд проблем в різних сферах. Весь цей час українські військові стоять на захисті територіальної цілісності держави і борються з запеклим ворогом. Бердичівські військовослужбовці з самого початку конфлікту не стояли осторонь, а навпаки першими відправилися боронити Україну від країни-агресора. 

Опубліковано в Політика

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.