Сортувати за датою: Вівторок, 14 березня 2017 — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Квітня

Сортувати за датою: Вівторок, 14 березня 2017 — РІО Бердичів

Є серед українців хоробрі серцем люди, котрі у нелегкі для країни часи проявили сміливість, сильний характер, патріотизм та бажання захистити свою Батьківщину, відправившись добровольцями у горнило війни на сході України. Вони, не вагаючись, пішли боронити кордони своєї держави, створюючи перші добровольчі батальйони у вересні 2014 року, і продовжують нести службу досі.

Опубліковано в Культура

З цієї нагоди до частини були запрошені Павло Валерійович Гайдаманчук – голова громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району», який в нелегкий 2014 рік проходив службу у 26 абр, та Василь Іванович Бортюк – активний учасник Майдану, який з початком війни на сході також записався добровольцем у лави Збройних Сил України та захищав країну в складі 58 ОМПБр.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівські футболістки продовжують досягати значних успіхів у футболі. Вихованки Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Володимира Керносенка грають за різні команди у Чемпіонаті України серед команд Вищої та Першої ліги. 

Опубліковано в Спорт

В Бердичеві минулого року на виконання Закону про створення ОСББ багатоквартирні будинки вийшли з управління ЖЕКу і створили об’єднання. Звісно, дехто від такого рішучого кроку відмовився та виявив бажання залишатися під опікою ЖЕКу, обравши управителя. До цього в місті і так налічувалося чи не найбільше ОСББ, та в минулому 2016 році їх додалося ще 59. Загалом нині в Бердичеві існує 150 таких об’єднань у 184 будинках.

Опубліковано в ЖКГ

У столиці Сербії – Белграді – відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях взяли участь найсильніші легкоатлети Європи. У складі збірної України у змаганнях взяли участь двоє бердичівських спортсменів – Владислав Мазур та Олександр Баранніков. Для обох спортсменів, вихованців Ігоря Лонського, це був дебютний Чемпіонат Європи серед дорослих.

Опубліковано в Спорт

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.