Сортувати за датою: Середа, 15 березня 2017 — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

Сортувати за датою: Середа, 15 березня 2017 — РІО Бердичів

На сесіях як в районній, так і міській раді депутати переймалися питанням сільськогосподарських земель. Для Бердичівського району, де селяни мають землю, на якій працюють мало не змалку і яка їх годує, це питання є надважливим. Щодо міста, то тут, напевно, спрацьовує той факт, що у деяких в селах знаходиться батьківщина, у деяких батьки та рідні там живуть, а деякі просто розуміють, що землі у селян забирати не можна.

Опубліковано в Політика

Дільничні офіцери поліції встановили, що жителька району викрала саджанці фруктових дерев із сусідської ділянки та висадила частину з них у своєму обійсті. Розпочато досудове розслідування.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Останнім часом, в зв'язку із підвищенням температурних показників, починає зростати кількість пожеж в природних екосистемах. Не зважаючи на застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності при впорядкуванні власних домогосподарств, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

Опубліковано в Офіційна інформація

Проблеми зовнішнього і внутрішнього вигляду багатоквартирних будинків в Бердичеві випливають чи не щодня. Побудовані, як мінімум, два десятки років тому, а деякі і набагато раніше, вони стають заручниками часу і мають масу неприємностей. Виходить з ладу електропроводка, протікає дах, обвалюються фундаменти, старіють мережі водопостачання, водовідведення та опалення, а вікна не зберігають тепло…

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.