Сортувати за датою: Четвер, 13 квітня 2017 — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Сортувати за датою: Четвер, 13 квітня 2017 — РІО Бердичів

Хоча погода нині не зовсім радує бердичівлян і весняне сонце та тепло чи не щодня впевнено бореться з прохолодою, на прибирання Бердичева від сміття це аж ніяк не впливає. Розпочатий наприкінці березня двомісячник благоустрою міста набирає обертів і змушує свідомих жителів багатоповерхівок, приватних будинків, активістів міста і навіть депутатів приступати до нелегкої, але потрібної роботи.

Опубліковано в ЖКГ

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане зі скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням ними відкритого вогню, зокрема свічок в релігійних закладах. З метою попередження надзвичайних подій під час богослужінь на Великдень, рятувальники проводять роз’яснювальну роботу.

Опубліковано в Офіційна інформація

Ця історія все ж продовжується навіть після звільнення керівника Бердичівського медичного коледжу голосуванням депутатів Житомирської обласної ради. Нагадаємо, що радісну новину про відставку Володимира Клименюка озвучили на минулому тижні в соціальних мережах бердичівляни, котрі представляють наше місто в обласній раді, і бердичівські інтернет-видання та газети. Тоді вже казали, що скандальний директор так просто не відступить і ще не раз буде нагадувати про себе. Були і міркування щодо чергового його відновлення на посаді через суд, адже багато хто пам’ятає минулі невдалі спроби звільнити Володимира Клименюка.

Опубліковано в Пригоди

Юлія Лотоцька вже чотири роки є головою одного з ОСББ у Бердичеві. Проте після перевірки управлінням держпраці в Житомирській області жінка опинилася на лаві підсудних.

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.