Сортувати за датою: Середа, 19 квітня 2017 — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Сортувати за датою: Середа, 19 квітня 2017 — РІО Бердичів

Чи то для власного користування, чи то заради деталей для авто, чи взагалі, щоб здати на металобрухт, у Бердичеві, окрім автомобілів, крадуть ще й кузови від них. Причому проникнути туди, де знаходилася дана частина авто, для шахраїв не викликало ніяких труднощів, адже сигналізації чи інших засобів охорони на території немає.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Напевно, кожен, будучи ще маленьким і навіть вже дорослим, мріяв побувати у незрівнянній Франції. У країні з неабияк прекрасними архітектурними пам’ятками, неперевершеною культурою та традиціями. Французьке кіно, музика, художнє мистецтво, представлені багатьма талановитими і визнаними світом акторами, музикантами і художниками, зачаровує будь-кого. А чого варта знаменита французька кухня, яка має прихильників серед представників різних країн світу та національностей.

Опубліковано в Культура

Одесская область богата знаменитыми на всю страну курортами. Причем реально подобрать вариант для любого бюджета и требований по условиям отдыха, продумать подходящий досуг. Предлагаем ознакомиться с предложением лучших курортов Одесчины и определиться, где вы будете отдыхать в наступившем сезоне.

Опубліковано в Культура

Бердичівські спортсмени продовжують привозити до рідного міста медалі та трофеї різного ґатунку. Нещодавно у місті Хмельницькому відбулися VII Всеукраїнські літні ігри ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки. Серед спортсменів гирьового спорту у складі збірної Житомирської області виступав досвідчений та титулований бердичівський спортсмен, Чемпіон світу та Європи серед ветеранів Геннадій Резнік.

Опубліковано в Спорт

Також у нього значно збільшилась заробітна плата (195454 грн. за 2016 рік, що складає в середньому 16 тис. грн. на місяць) порівняно з 2015 роком, коли за рік міський голова отримав 140 тис. грн., тобто близько 11,6 тис. в місяць. В 2017 році ця сума, напевно, зросте ще більше, адже відбулось збільшення мінімальної зарплати вдвічі і відповідне збільшення всіх зарплат держслужбовців. 

Опубліковано в Політика

Колишня випускниця бердичівської школи №2 Іванна Скрипніченко (Коваль) живе нині далеко від України, але про Батьківщину не забуває. Яскравим свідченням цього є її щирі презентації, підготовлені для шанхайських однокласників її семирічного сина.

Опубліковано в Культура

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.