Сортувати за датою: Понеділок, 03 квітня 2017 — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

Сортувати за датою: Понеділок, 03 квітня 2017 — РІО Бердичів
Понеділок, 03 квітня 2017 15:28

Кровля из цинк-титана

Кровля из цинк-титан – возможно, лучшее решение для устройства надежного и долговечного кровельного покрытия. Долгое время наибольшим спросом у массового частного застройщика в качестве кровельного материала пользовались оцинкованная сталь и оцинкованный алюминий покрытые, в некоторых случаях, слоем полимера.

Опубліковано в На правах реклами

У зв’язку з настанням сприятливих погодних умов та наближенням Великодніх днів, прохання активізувати роботи щодо прибирання могил померлих родичів для надання змоги працівникам комунального підприємства вчасно вивезти накопичене сміття з території кладовищ.

Опубліковано в ЖКГ

Радість та щастя, що його приносить материнство, не зрівняти ні з чим на світі. Маленькі оченята, крихітні ручки та ніжки, перша посмішка, перший зуб, перший крок та слово «мама» дають стимул жити, продовжувати свій рід, прагнути дати своїм чадам все найкраще та виховати їх добрими, чуйними і гарними людьми.

Опубліковано в Пригоди

Так важливо у цьому часом жорстокому, сповненому негативу, болю, смутку і печалі світові проявляти риси людяності, піклування, доброти, а головне – допомоги. Добрі вчинки завжди вирізняли з-поміж інших людину зі щирою душею і добрими помислами, якій небайдужі доля, здоров’я та життя не лише своїх рідних і близьких, а й незнайомих людей.

Опубліковано в Культура

У місті продовжується випробовування поліції на активність та швидке реагування. Або ж, напевно, хтось в черговий раз хоче побачити, як зреагують правоохоронці на чергову кримінальну подію. Чи це знову черговий напад на підприємців задля продовження ланцюга, котрий зав’язався минулого місяця. Хоча факт легкої наживи, котру можна отримати внаслідок крадіжки, залишається основним мотивом більшості таких випадків і його теж не варто відкидати.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.