Сортувати за датою: Вівторок, 04 грудня 2018 — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Трв

Сортувати за датою: Вівторок, 04 грудня 2018 — РІО Бердичів

Шановні платники єдиного соціального внеску!

Опубліковано в Офіційна інформація

Міністерством соцполітики України розроблено проект постанови, що стосується монетизації субсидій.

Опубліковано в ЖКГ

Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення приватним підприємцем, а також заволодінням майном у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

У понеділок міський Палац культури ім. О Шабельника зазвучав неймовірними нотами десятків оркестрових інструментів. Сцена великої зали раз по раз вибухала ритмами, які зазвичай бердичівляни чують у виконанні своїх місцевих оркестрів, але в сотню разів потужнішими, майстерними, різноманітними, сучасними, патріотичними і напрочуд шаленими. 

Опубліковано в Культура

Сьогоднішнього надзвичайного зимового дня святкова зала Бердичівської райдержадміністрації наповнилась дзвінким дитячим сміхом, кольоровими кульками та захопливими поглядами дітлахів і дорослих, котрі їх супроводжували. Адже саме сьогодні звучать слова вдячності людям, які зберегли найцінніше – милосердя, доброту і любов. Тому така урочиста, тепла і по-справжньому родинна зустріч була присвячена Міжнародному дню осіб з інвалідністю, людям з особливими потребами. Адже життя і таких дітей, і таких дорослих відрізняється від життя звичайних здорових людей, проте воно не менш цікаве, сповнене пізнанням нового, навчанню і розвитку, сприйняттю навколишнього світу по-особливому.

Опубліковано в Культура

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.