Сортувати за датою: жовтня 2019 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: жовтня 2019 — РІО Бердичів

Це будівля має надзвичайно багату й насичену історію, слугуючи однією зі знакових пам’яток Бердичева. В її стінах, просочених особливою аурою, працювали, творили й творять нині неординарні особистості. Міська Дума та управа, драматична студія й робітничий клуб, Палац піонерів і Будинок дітей та юнацтва, ну, і, зрештою, сьогоднішня освітянсько-культурна перлина міста – Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова…

Опубліковано в ЖКГ

Наприкінці серпня, а вже потім і на початку вересня ми повідомляли про ситуацію, в якій опинилося кілька родин, що проживають у будинку по вулиці Чкалова, 6.

Опубліковано в ЖКГ

В/с 26 артилерійської бригади Олена Рикаль зустрілася з вихованцями БМЛ №15 м.Бердичева. Своїми враженнями Олена поділилася на своїй особистій сторінці:

Опубліковано в Освіта

Тенденция открытия бизнеса заграницей становится все более популярной и, если появляется такая возможность, бизнесмены стараются не упускать ее и открывать филиалы и представительства в странах ближнего зарубежья, чье экономическое развитие превзошло собственную страну. Литва, например, предоставляет весьма выгодные условия для открытия бизнеса: не отслеживает счета в банках, имеет простую и понятную систему налогообложения, не препятствует открытию бизнеса для нерезидентов. Именно эти качества делают ее привлекательной и популярной в глазах многих желающих.

Опубліковано в На правах реклами

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2007 року і молодших. Участь у змаганнях взяли сім команд з Житомира, Коростишева, Бердичева та Лугин. Бердичів у турнірі представляли вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Катерини Побережної.

Опубліковано в Спорт

Про звернення мами загиблого у 2015 році в зоні АТО бердичівлянина Олександра Венгера до міської влади з проханням допомогти вирішити складну ситуацію стало відомо на позачерговій сесії міської ради, що проходила у п’ятницю, 18 жовтня. Також було на Офіційному порталі оприлюднено проект рішення про надання матеріальної допомоги бердичівлянці.

Опубліковано в ЖКГ

На зимовий час цієї неділі, 27 жовтня, перейдуть українці.

Опубліковано в Пригоди

Цьогоріч жовтень по-особливому порадував бердичівлян неймовірно теплою і сонячною погодою.

Опубліковано в Пригоди

У неділю, 20 жовтня, 6 команд розігрували кубок міста Бердичева з волейболу.

Опубліковано в Спорт

Жулянский машинобудівний завод «ВІЗАР» є традиційною базою проходження виробничо-технологічної практики студентами спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Опубліковано в Освіта
Сторінка 1 із 10

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.