Сортувати за датою: Середа, 06 листопада 2019 — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

Сортувати за датою: Середа, 06 листопада 2019 — РІО Бердичів

Ми вже писали, що ситуація з капітальним ремонтом бердичівських вулиць цього року є вкрай заплутаною і незрозумілою. Більше двадцяти мільйонів гривень з дорожнього фонду, які мали піти на ремонт кількох вулиць Бердичева, віддали не місту, а обласному управлінню  дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Опубліковано в ЖКГ

Увага !

Опубліковано в ЖКГ

Щоправда офіційної підтверджувальної інформації від відповідних органів поки немає, як і засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, яку зазвичай терміново скликають у таких випадках, аби ввести карантинний режим. Але, можливо, протягом дня сьогодні щось зміниться.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.