Сортувати за датою: П'ятниця, 08 листопада 2019 — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

Сортувати за датою: П'ятниця, 08 листопада 2019 — РІО Бердичів

Хоча офіційно це зібрання називалось «Звіт міського голови перед територіальною громадою м. Бердичева про підсумки соціально-економічного розвитку за 2019 рік» і проходило в актовій залі школи № 17, але фактично на ньому були присутні всі ті, хто зазвичай буває на сесіях міськради чи засіданнях виконкому: заступники міського голови, очільники відділів міськвиконкому, комунальних підприємств чи їх заступники.

Опубліковано в Політика

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії міської ради, що відбулося у п’ятницю. Без даної фінансової підтримки місто ризикувало залишитись без теплопостачання, тож усі без винятку депутати, присутні у залі, підтримали дане питання.

Опубліковано в ЖКГ

Крім цього, також буде проведено капітальний ремонт дороги поблизу навчального закладу. Дане питання увійшло до переліку змін до міського бюджету міста на 2019 рік, що стосувались управління ЖКГ, про які говорили на позачерговій сесії Бердичівської міської ради у п’ятницю, 8 листопада.

Опубліковано в ЖКГ

Кариес — это патологический процесс разрушения зуба, в результате которого истончаются твердые ткани и образуются полости. Не только эстетическая причина должна служить мотивацией для профилактики кариеса, но и забота о здоровье всего организма, поскольку разрушение зубов приводит к разбалансировке в работе внутренних органов.

Опубліковано в На правах реклами

11 листопада 2019 року (понеділок), останій день подання звітності за ІІІ квартал:

Опубліковано в Офіційна інформація

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.