Сортувати за датою: П'ятниця, 01 березня 2019 — РІО Бердичів

Середа, 22 Трв

Сортувати за датою: П'ятниця, 01 березня 2019 — РІО Бердичів

У Бердичеві на базі 26-ої артилерійської бригади визначили кращих військовослужбовців оперативного командування «Північ» у гирьовому спорті.

Опубліковано в Спорт

Більш-менш розмірена сесія Бердичівської міської ради, що проходила в останній день лютого закінчилася бурхливо, з криками, суперечками і навіть переходом на особистості. Того, що після 3-годинного голосування по майже семи десятках питань депутати, які вже й через раз чули свої прізвища та відволікалися від всього, чекаючи закінчення, різко оживилися на питанні про дострокове припинення повноважень депутата міської ради VII скликання Велімовського Олександра Леонідовича, очевидно, ніхто з присутніх у залі не очікував.

Опубліковано в Політика

Лише вчора ми публікували на сайті "РІО-Бердичів" інформацію про те, як на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у середу активно усі обговорювали питання підписання декларацій з сімейними лікарями.

Опубліковано в Медицина

Починаючи з березня 2019 року, житлові субсидії будуть виплачуватися громадянам – одержувачам житлових субсидій двома механізмами монетизації, які працюватимуть паралельно, у готівковій і грошовій формі.

Опубліковано в Офіційна інформація

У четвер, 28 лютого, від лікарів до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію 22-річної жительки району.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Про непрості стосунки з сусідами можна говорити вічно. На жаль, чи не в кожного є на озброєнні або свої особисті історії про такі конфлікти, або розповіді друзів і знайомих про постійні, часто безглузді і безпідставні сварки з людьми, що мешкають поряд.

Опубліковано в Пригоди

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.