Сортувати за датою: Вівторок, 07 травня 2019 — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

Сортувати за датою: Вівторок, 07 травня 2019 — РІО Бердичів

До уваги мешканців та гостей міста Бердичева!

Опубліковано в Офіційна інформація

Комісія у справах богопосвяченого життя при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні запрошує на молитовне чування до санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві в ніч із 10 на 11 травня.

Опубліковано в Релігія

Ця дорога і справді нагадує решето або, можна брати і вище, місце падіння снарядів, хоч і в зменшеному вигляді. Об’їзна, яку знають усі бердичівляни без винятку і навіть ті, кому доводиться діставатися із приближених сіл до Бердичева чи проїжджати повз, має дуже жахливий вигляд.

Опубліковано в ЖКГ

Таку інформацію у соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднило Історико-патріотичне об’єднання «Пошук», зазначивши, що польові роботи проводилися у Бердичівському районі і що вдалося у результаті тут виявити:

Опубліковано в Пригоди

Запрошуємо Бердичівлян та гостей міста на головну сімейну подію року ходу на захист життя та сім'ї.

Опубліковано в Культура

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко присвоїв 26-й артилерійській бригаді почесне найменування.

Опубліковано в Офіційна інформація

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.