Сортувати за датою: Середа, 05 червня 2019 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Середа, 05 червня 2019 — РІО Бердичів

Інформацію про це на своєму сайті розмістив Бердичівський коледж промисловості, економіки і права:

Опубліковано в Освіта

 Ні, вони не місили бетон чи клали цеглу, але на хід будівництва вплинули дуже й дуже серйозно.

Опубліковано в Політика

Будівництво амбулаторії сімейної медицини у смт. Гришківці розпочато. У понеділок, 3 червня, поряд із гришковецькою школою заклали перший камінь майбутньої будівлі.

Опубліковано в Пригоди

Таку ідею обговорювали у вівторок на засіданні архітектурно-містобудівної ради, на якій, окрім цього об’єкту, розглядали ще 6 інших, не менш цікавих та різноманітних за призначенням і дизайном.

Опубліковано в ЖКГ

Цьогоріч їх тридцять. Талановиті хлопці та дівчата, які, здавалося б, ще зовсім недавно робили перші, такі ще невпевнені мистецькі кроки, нині представили широкому загалу свої унікальні шедеври на виставці у Музеї історії Бердичева.

Опубліковано в Освіта

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.