Сортувати за датою: Вівторок, 14 січня 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Вівторок, 14 січня 2020 — РІО Бердичів

Зазвичай люди у старшому віці та пенсіонери не завжди користуються мобільним інтернетом і так само не завжди телефонують на номери інших мобільних операторів, аби платити за послугу зв’язку на рівні з іншими абонентами. Більше того, певна кількість таких людей взагалі здійснюють дуже мало дзвінків на день, не відправляють повідомлень і звичайний тариф, при якому доводиться платити по 75 чи навіть 100 гривень для них є дорогим.

Опубліковано в Офіційна інформація

Правоохоронці встановлюють місце знаходження Омельчука Максима Вікторовича, який 9 січня 2020 року пішов на роботу та нині його місцеперебування невідоме. 

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Зовсім несвятковим видався вівторок, 14 січня, для одного з жителів міста, який проживає по вулиці Вінницькій.

Опубліковано в Пригоди

Про це стало відомо від працівників Бердичівського МРВ УДСНС у Житомирській обл., які і виїздили на місце події.

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.