Сортувати за датою: Середа, 04 листопада 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Середа, 04 листопада 2020 — РІО Бердичів

У місті Ковель Волинської області відбувся один із наймасовіших дитячих турнірів в Україні – Шостий осінній дитячий фестиваль футболу «Kovel Cup Time» серед юнаків 2011 року народження.

Опубліковано в Спорт

Бердичівський машинобудівний завод "Прогрес" (Житомирська область) виграв у тендері комунального підприємства "Київтеплоенерго" на переоснащення системи очищення димових газів сміттєспалювального заводу "Енергія", запропонувавши свої послуги за 845,37 млн гривень.

Опубліковано в Пригоди

Три з половиною роки обмеження волі отримав 41-річний бердичівлянин за те, що убив свого батька з необережності. До набрання вироком законної сили чоловіка триматимуть під вартою, адже він уникав явок до суду та вчиняв домашнє насильство щодо матері і бабусі.

Опубліковано в Офіційна інформація

І таки добились того, чого хотіли, хоча і не в повному обсязі. Але про все по порядку.

Опубліковано в Бізнес

Хоча, як і всі списки, що ми їх друкували раніше, він теж може ще змінюватись.

Опубліковано в Політика

Ортопедичні матраци - спальні аксесуари, прості тільки на вигляд. Насправді вони є технологічно складними виробами, в розробці яких бере участь безліч фахівців різного профілю. Завдяки наявності ортопедичних властивостей, вони повністю витіснили з ринку звичайні перини. Високий попит на ці вироби пояснюється їх очевидною зручністю, практичністю і тривалим терміном експлуатації. Регулярний відпочинок на ортопедичних матрацах сприяє:

Опубліковано в Пригоди

З 30 жовтня по 1 листопада у місті Бровари відбувся Чемпіонат України з комбат самозахист ІСО. В Україні «Комбат самозахист ІСО» представляє 15 розділів єдиноборств в легкому посиленому та повному контакті.

Опубліковано в Спорт

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.