Сортувати за датою: Вівторок, 11 лютого 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Вівторок, 11 лютого 2020 — РІО Бердичів

Коли є машина, це значно полегшує життя. Але будь-яка техніка потребує оновлення. Періодично і залізному улюбленцю доводиться міняти певні запчастини. Адже належний догляд запобігає часті поломки. Не кажучи вже про ситуації, коли вони можуть знадобитися раптово.

Опубліковано в На правах реклами

Полноценный отдых зависит от множества различных факторов, не последнюю роль среди которых занимает постельное белье. Но, где купить постель, чтобы она была качественной, износостойкой, приятной на ощупь и, конечно, красивой. Сегодня многие продавцы и частные лица, в том числе, предлагают свои услуги по продаже готовой продукции сомнительного производства или надомному пошиву отдельно наволочек, пододеяльников, простыней и полноценных комплектов. Но часто, для выполнения заказов, с целью выиграть на стоимости, но сэкономить на материалах, ткани для изделия используют дешевые, как следствие такая постель не долговечна, после стирки на ней образуются катышки и спать на ней становиться не комфортно. Нередко к тому же такое белье линяет, в том числе – на тело, и после сна можно проснуться в лучшем случае окрашенным, в худшем – с аллергией. Чтобы такого не произошло, совершать покупку стоит у проверенных продавцов, в магазинах, которые дорожат своей репутацией и предлагают к покупке только качественное постельное белье.

Опубліковано в На правах реклами

Наличие Биткоинов в криптовалютном кошельке способствует ощущению уверенности и дает возможность совершать выгодные покупки в онлайн-магазинах. Но далеко не все потребности современного человека сегодня можно обеспечить, пользуясь электронной валютой, поэтому часто обладателю «цифрового золота» приходится менять его на традиционные (фиатные) деньги. Если вам нужно совершить обмен Биткоинов на доллары, то сделать это нужно грамотно, учитывая несколько рекомендаций.

Опубліковано в Бізнес

Це стало одним із пунктів доповіді заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука «Про хід виконання заходів з охорони навколишнього природного середовища у м. Бердичеві». З-поміж розповіді про зроблені ремонтні роботи зливових мереж, колодязів, прокладених труб, а також адміністративних штрафів за порушення правил благоустрою міста, які, нагадаємо, оновлені і будуть суворішими, окремо увагу акцентували на неодноразово піднятій проблемі попереднього очищення стоків.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний виннуватим О. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною першою ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Опубліковано в Офіційна інформація

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим Б. у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченего частиною першою ст.191 КУпАП (порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів).

Опубліковано в Офіційна інформація

До уваги бердичівлян!

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.