Сортувати за датою: Четвер, 13 лютого 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Четвер, 13 лютого 2020 — РІО Бердичів

tornado

Практично кожна окрема галузь діяльності передбачає свій стиль одягу. У офісних та банківських працівників зазвичай це класичні білий верх і чорний низ, для педагогів характерні ділові костюми, так само як і для чиновників чи людей, котрі обіймають керівні посади. Та є фахівці, котрі не мають такого широкого вибору допустимого гардеробу, так як їхня сфера діяльності передбачає носіння виключно робочого одягу. Це медичні працівники, правоохоронці, працівники силових структур, підрозділів охорони, рятувальники, представники будівельних професій, автомайстерень тощо. Тому завжди перед вищезгаданими профільними спеціалістами постає питання про придбання такої уніформи.

Опубліковано в На правах реклами

Важко зрозуміти, що керує людиною, яка у відчаї намагається попрощатися з життям. Ще важче сприйняти той факт, що, здавалося б, людина, в якої ще все життя попереду і яка могла б щось змінити та перебороти труднощі, що спіткали, аби все налагодилося, опустила руки і не захотіла боротися.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Сьогодні вранці на сайті Держаудитслужби (колишнє КРУ) в новинах з’явилась публікація під назвою: «Аудитори Житомирщини виявили втрат на понад 585 тис. грн. у Бердичівському геріатричному пансіонаті». Деякі місцеві ЗМІ просто скопіювали це повідомлення та розмістили на своїх веб-сторінках, але щоб розібратись глибше у суті звинувачень, довелось їхати до пансіонату.

 

Опубліковано в Медицина

Каждый человек хочет чувствовать себя в безопасности в любое время суток и в любом месте, где приходиться находиться не только большую часть дня, но и недели, месяца, года. Дома, на работе, в командировке, на уикенде – всегда и везде может случиться что-то, что нанесёт ущерб не только моральный в виде переживаний, но и материальный, когда ценная вещь может быть похищена или же объект обворован. Не менее важна при этом и сама безопасность человека, находящегося в этом месте или на этом объекте.

Опубліковано в На правах реклами

8-9 лютого у м. Житомирі відбувся І Відкритий вокальний конкурс «НАГОЛОС».

Опубліковано в Культура

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим П. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченего частиною четвертою ст.85 КУпАП (порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Опубліковано в Офіційна інформація

12 лютого начальник ГУНП Сергій Крупєй провів виїзний прийом громадян у Бердичівському відділі поліції. Серед порушених заявниками питань значна частина пов’язана із розслідуванням кримінальних проваджень.

Опубліковано в Офіційна інформація

У місті Острава, Чехія, відбулися традиційні Міжнародні змагання з легкої атлетики у приміщенні за участю спортсменів з багатьох країн світу. Також у цих відомих у Європі змаганнях брали участь спортсмени з України.

Опубліковано в Спорт

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.