Сортувати за датою: П'ятниця, 14 лютого 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: П'ятниця, 14 лютого 2020 — РІО Бердичів

vzuttya

Взуття має бути якісним та комфортним, адже від того, наскільки воно зручне, буде залежати і фізичне самопочуття людини, її емоційний стан, працездатність. Зокрема, якщо це взуття для роботи або активного відпочинку. Та де купити спецвзуття, яке прослужить довго та виконуватиме свої основні функції, зокрема функцію захисту? Сьогодні продавці пропонують широкий асортимент черевиків, чобіт, пантофлів, босоніжок тощо, однак нерідко трапляється, що придбані з рук робочі черевики служать зовсім недовго і виникає потреба у купівлі нової пари, що тягне за собою додаткові фінансові витрати.

Опубліковано в На правах реклами

Намагаючись втекти від правоохоронців на чужому ВАЗі, 37-річний чоловік вчинив ДТП та втік. Уже за кілька годин його розшукали та затримали бердичівські оперативники карного розшуку. Нині чоловік перебуває під арештом. Триває досудове розслідування.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

І їхні імена крізь роки залишаються у пам’яті рідних, близьких, знайомих і просто вдячних бердичівлян. Їхні прізвища не лише щороку 15 лютого або ж напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав звучать від ведучих години-реквієм, від побратимів і всіх, хто особисто знав цих молодих хлопців та чоловіків, а й щодня у спогадах живих свідків і учасників тих подій.

Опубліковано в Культура

Побут та домашня робота часто відбирає останні сили і зазвичай складається так, що увесь час після основної роботи жінки (а іноді і чоловіки) проводять за веденням домашнього господарства. І, якщо генеральне суботнє прибирання зазвичай витримує кілька днів, то миття посуду – щоденна робота, без якої не обходиться жоден вечір.

Опубліковано в Бізнес

Важной частью жизни каждого ребенка является всестороннее развитие – родителям следует уделять этому должное внимание. Одной из частей такого развития следует выделить музыку. Для того чтобы ребенок имел слух, чувство ритма, можно приобрести для него детский синтезатор или цифровое пианино, узнать подробнее на https://musician.ua.

Опубліковано в Культура

Здавалося б, 31 рік віддаляє від тієї дати, коли нарешті мужні і відважні воїни, яким довелося побувати у самому пеклі афганської війни, повернулися додому. Проте, скільки б часу не минуло, кожен з них пам’ятає ці страшні події, перемоги і втрати, неначе вони були вчора. І з покоління в покоління передається не лише пам’ять про героїчні подвиги воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, але й глибока вдячність і шана, яка кожного року у Бердичеві висловлюється на організованих концертах та мітингах-реквієм.

Опубліковано в Культура

Вже більше тижня бердичівляни можуть спостерігати, що за зеленим парканом, яким було обгороджено недобудовану ще в кінці дев’яностих років минулого століття багатоповерхівку, почався рух. 

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.