Сортувати за датою: Неділя, 15 березня 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Неділя, 15 березня 2020 — РІО Бердичів

Краса – в деталях. Атласний бантик здатен прикрасити подарунок, листівка - підняти настрій не гірше, ніж дороговартісна річ, а індивідуальне пакування – додати особливої загадковості тому, що заховано всередині. Тим паче, що красива коробка, презентована рідним, близьким, коханим з нагоди і без передбачає певний ритуал її відкриття, відтягнути момент сюрпризу ще на кілька хвилин, змусити серце людини, яка її розпаковуватиме, битися частіше у приємному передчутті бажаного подарунка. Якщо говорити не про дар, а про купівлю, наприклад, сукні в інтернет-магазині, то, погодьтеся, неабияк приємно отримати посилку, всередині якої візуально гарний пакуночок, з логотипом виробника, який підкреслює його індивідуальність. Це може бути коробка певного кольору, який є символічним для даного бренду, з відповідним надписом, багатозначною фразою тощо, що говоритиме про приналежність її вмісту до того чи іншого підприємства.

Опубліковано в На правах реклами

17 березня 2020 року з 00 годин 00 хвилин протягом наступних двох тижнів будуть закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення. Для громадян України, які подорожують власним транспортом, пункти пропуску відкриті. Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

Опубліковано в Офіційна інформація

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.