Сортувати за датою: Понеділок, 23 березня 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Понеділок, 23 березня 2020 — РІО Бердичів

Ще на минулому тижні для жителів Бердичівського району, які звикли діставатися місць роботи або ж їздили до Бердичева за покупками чи в інших справах громадським транспортом, таку можливість обмежили. Адже рух приміських автобусів був відмінений і не торкнулося це хіба що тих, у кого є власний транспорт.

Опубліковано в Медицина

Саме так до сьогодні лікарі Бердичівського центру ПМСД дізнавались про бердичівлян, які повертаються додому в тому числі і з країн з важким епідеміологічним станом.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівляни помаленьку звикають до шопінгу по-новому. У зв’язку із карантином звичний режим роботи більшості магазинів був змінений, як і порядок їх відвідування.

Опубліковано в Бізнес

За результатами роботи трьох мобільних груп на сьогоднішньому засіданні проти епідеміологічної комісії прийняли рішення завершити режим попереджень і перейти до покарань порушників карантинного режиму. 

Опубліковано в Політика

Ми продовжуємо інформувати населення про номери телефонів сімейних лікарів.

Опубліковано в Медицина

Про це журналістам на брифінгу повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. 

Опубліковано в ЖКГ

До уваги одиноких людей похилого віку, які не перебувають на обліку Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та опинились у складних життєвих обставинах!!!

Опубліковано в ЖКГ

Відповідне оголошення з’явилося сьогодні на Офіційному порталі Бердичева.

Опубліковано в Політика

Нещодавно на сайті «РІО-Бердичів» та на однойменних сторінці і групі у соціальній мережі Фейсбук ми повідомляли бердичівлян про те, що у разі появи певних симптомів недуги бердичівляни повинні у телефонному режимі бути на зв’язку зі своїми сімейними лікарями.

Опубліковано в Медицина

Оскільки сьогодні закриті більшість бердичівських магазинів та всі ринки, пропонуємо скористатись можливістю продавати свої товари дистанційно. 

Опубліковано в Бізнес
Сторінка 1 із 2

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.