Сортувати за датою: Середа, 20 травня 2020 — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

Сортувати за датою: Середа, 20 травня 2020 — РІО Бердичів

Бадмінтон – не такий популярний вид спорту в Україні, як футбол. Але в останні роки він є на стадії активного розвитку в Україні. Багато років у Хажині на Бердичівщині існувала секція з бадмінтону.

Опубліковано в Спорт

Село із тихою назвою Мовчанівка у жовтні 2018-го стало місцем гучного вбивства, у скоєнні якого нині звинувачують 34-річного чоловіка.

Опубліковано в Офіційна інформація

На початку травня у помічника судді Бердичівського міськрайонного суду було діагностовано вірус Covid-19.

Опубліковано в Офіційна інформація

З минулого тижня по всій країні загалом і в кожних містах, містечках та селах розпочався перший етап послаблення карантину, котрий тривав майже 2 місяці. Звісно, його ще не відмінили, але навіть зняті невеликі обмеження пожвавили і активізували життя підприємств, ринків і, звісно ж, людей.

Опубліковано в Пригоди

На останній сесії Бердичівської міської ради було встановлено ставку єдиного податку для підприємців другої групи у розмірі 10% від мінімальної заробітної плати. Оскільки мінімальна зарплата постійно зростає, то й розмір податку цього рік буде трохи вищим, ніж в минулі роки, але він збільшиться не настільки, як це сталось в минулому році для підприємців Гришковецької ОТГ.

Опубліковано в Політика

Вже кілька днів в повідомленнях голови Житомирської ОДА про нові випадки захворювання на COVID-19 Бердичів та Бердичівський район не фігурували як місто і район, в яких були зафіксовані нові хворі.

Опубліковано в Медицина

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.