Сортувати за датою: Вівторок, 16 червня 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Вівторок, 16 червня 2020 — РІО Бердичів

Цьогоріч карантин вніс свої корективи у життя всіх людей – в чиїсь більше, а в чиїсь – менше, але відчули його всі абсолютно. Найбільше це позначилось на навчальному процесі дітей, які замість відвідування навчальних закладів змушені були проходити нові теми та виконувати практичні заняття і контрольні роботи дистанційно. А це неабияк вплинуло і на самих батьків, котрим доводилося займатися зі своїми дітьми, аби закінчити навчальний рік.

Опубліковано в Культура

Сегодня каждый желающий развить собственное дело должен позаботиться о создании качественного сайта и налаживании работы в сети. Хотя бы потому, что это требование настоящего времени, а еще - удобно и результативно. Основатели крупных интернет-проектов в большинстве своем для работы используют виртуальные сервера, которые арендуют на выгодных условиях для размещения на них своих площадок. Благодаря им удается не только оптимизировать работу, но и сделать процесс максимально продуктивным.

Опубліковано в На правах реклами

С 15-го июня возобновились международные регулярные пассажирские перевозки. Украинцев уже принимают Албания, США, Великобритания, Турция. С 27 июня в список разрешенных стран добавится Тунис. А если эпидемическая ситуация в Украине улучшится, то могут разрешить въезд в Кипр, Черногорию, Грузию и Грецию.

Опубліковано в Пригоди

Мова йде про черговий етап послаблення карантинних заходів, який мав вступити в дію з 10 червня. Про це сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради говорили та приймали рішення, яке виявилося не зовсім позитивним для бердичівлян. І це, зазначимо, було доволі очікуваним, адже Житомирська область увійшла у список тих, де ситуація з новими виявленими випадками захворювання на коронавірусну інфекцію загострилася.

Опубліковано в Пригоди

За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом скоєння групою осіб розбою, що стався у місті Бердичеві (ч.2 ст. 187 КК України).

Опубліковано в Офіційна інформація

Літо – це такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з’являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек. Зазвичай біда трапляється тоді, коли дітей залишають без нагляду там, де на кожному кроці їм може загрожувати небезпека. Адже діти не завжди відчувають це, а тому часто стають жертвами незнання елементарних правил безпечної поведінки. Аби відпочинок дітей залишив по собі лише приємні спогади та позитивні емоції, він має бути безпечним. І про це, в першу чергу, мають потурбуватись батьки.

Опубліковано в Офіційна інформація

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.