Сортувати за датою: Вівторок, 08 вересня 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Вівторок, 08 вересня 2020 — РІО Бердичів
Вівторок, 08 вересня 2020 16:33

Преимущества Айфон 8

На программной презентации Apple в сентябре 2019 года основное время было посвящено iPhone 11 серии. Однако в конце мероприятия всеобщее внимание снова было проковано к 8 версии, уже ставшей классикой.

Опубліковано в Пригоди

Вже не перший день результати проведених лабораторним центром досліджень – ПРЛ-тестів – демонструють невтішну картину нових випадків COVID-19.

Опубліковано в Медицина

Любой, даже самый надежный автомобиль, подвержен поломкам. Рано или поздно у владельцев транспортного средства возникает необходимость замены запчастей и других деталей, найти которые нелегко. Особенно, если оно уже снято с производства, как, например, некоторые модели известного автоконцерна Субару. Решить эту проблему может разборка Легаси в Зазимье, где представлены комплектующие к машинам 2003-2017 годов выпуска и ранее.

Опубліковано в Бізнес

3 тисячі 655 гривень штрафу має сплатити бердичівський військовик за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 172-20 КУпАп. Таку постанову днями виніс Бердичівський міськрайонний суд, розглянувши матеріали, що надійшли із військової частини, де служить порушник.

Опубліковано в Офіційна інформація

Шпаклівка є одним з найбільш популярних матеріалів для ремонтно-будівельних робіт і використовується для фінального вирівнювання поверхні до ідеально гладкого стану. На ринку будматеріалів України можна знайти велику кількість пастоподібних та порошкових шпаклівок різноманітних брендів. Експерт-будівельник компанії АРС допоможе розібратися у характеристиках й особливостях шпаклівки від різних виробників і вибрати продукцію для конкретних робіт з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Опубліковано в Бізнес

Наприкінці серпня у Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження і молодших. У змаганнях взяли участь майже 600 талановитих спортсменів з усіх областей України. Також взяли участь у змаганнях бердичівські спортсмени.

Опубліковано в Спорт

Готівковий обмін й надалі продовжує оптимізацію. Наразі Національним Банком України впроваджуються наступні кроки у зміні банкнотно-монетного ряду, аби впорядкувати готівковий обіг національної валюти та спростити розрахунки.

Опубліковано в Бізнес

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.