Сортувати за датою: П'ятниця, 16 квітня 2021 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: П'ятниця, 16 квітня 2021 — РІО Бердичів

Згідно з телеграмою від 7 квітня, з 10 квітня на Південно-Західній залізниці змінили тарифи на пасажирські перевезення на приміському сполученні.

Опубліковано в Бізнес

Це вже не вперше у місті закривають дошкільні навчальні заклади на карантин через виявлення хворих на коронавіруну інфекцію працівників. Аби не допустити поширення хвороби, управління освіти і науки, яке постійно проводить моніторинг відвідування як дітей, так і вихователів та інших працівників, приймає рішення закрити аби деякі групи у садочках, або весь заклад.

Опубліковано в Освіта

15 квітня піротехніки Головного управління ДСНС Житомирщини знищили два боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені напередодні, в c. Града Бердичівського району та в c. Попільня Житомирського району.

Опубліковано в Пригоди

Усі ми родом із дитинства, і у кожного свого часу була та єдина улюблена іграшка, без якої не обходилась жодна розвага чи прогулянка. Уявити дитинство без іграшок неможливо, адже саме через гру дитина пізнає світ і навчається, дорослішає, розвиває уяву і мислення. І якщо раніше вибір ведмедиків, машинок, ляльок тощо був доволі обмеженим, то в наш час на полицях магазинів можна знайти іграшку на будь-який смак – від звичайних м’яких звіряток до розвивальних музичних та рухливих товарів категорії.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівська баскетбольна школа серед дівчат та жінок відома далеко за межами України. Наші землячки продовжують успішно будувати свою баскетбольну кар’єру, виступаючи за провідні клуби України. Також, захищаючи честь країни, виступали вони і за збірну України.

Опубліковано в Спорт

Сразу отметим, что самой распространенной причиной того, что ПК или ноутбук начал «радовать» вас не слишком приятными и назойливыми шумовыми эффектами, является попадание внутрь банальной пыли. Запыленность и загрязненность — настоящий бич компьютерной техники. Поэтому важно регулярно обращаться для профилактического осмотра и чистки своих устройств в сервисный центр, который специализируется на ремонте и восстановлении ПК. Избавляться от пыли и грязи, скопившихся в корпусе, следует не реже одного раза в полгода. Производить замену термопасты на процессоре и видеокарте необходимо в зависимости от интенсивности использования компьютера ежегодно или, в крайнем случае, каждые два года. Смазывать кулера во избежание возникновения проблем в их работе стоит хотя бы один раз в год. А почему еще может шуметь ПК или ноутбук? Давайте разберемся.

Опубліковано в Пригоди

Станом на 16.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 81 хворий з підтвердженим COVID-19 та 1 з підозрою.

Опубліковано в Медицина

Вона легка й щира у спілкуванні, інтелігентна та ерудована співрозмовниця, досвідчений професіонал у своїй справі, вміє відповідати за власні слова та вчинки і дотримується послідовної проукраїнської позиції. Бухгалтер КНП «Бердичівська міська лікарня», депутат Бердичівської міської ради (фракція політичної партії «Європейська Солідарність») Людмила Задерейко зустрілася з журналістами «РІО-Бердичів».

Опубліковано в Політика

Слідчий суддя Бердичівського міськрайонного суду розглянув клопотання поліції, погоджене із прокурором, про застосування запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту до чоловіка, підозрюваного у нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження своєму знайомому (злочин, передбачений частиною 1 статті 122 КК України).

Опубліковано в Офіційна інформація

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.