Сортувати за датою: Понеділок, 19 квітня 2021 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Понеділок, 19 квітня 2021 — РІО Бердичів

Суд три дні провів у нарадчій кімнаті, ухвалюючи вирок чоловіку, якому інкримінували понад три десятки корисливих злочинів, скоєних у Бердичеві та районі протягом 2018-2020 років. Аби встановити, чи дійсно він винен у кожному пред’явленому епізоді, ретельно дослідили 7 томів цієї справи, а прийняте рішення, що розмістилось на понад півсотні сторінках, оголошували 2 години!

Опубліковано в Офіційна інформація

В наше время сложно даже представить себе жизнь без электричества. Отсутствие света остановило бы работу практически всех современных предприятий, оставило бы нас без компьютеров, телефонов, интернета и других благ дня сегодняшнего. Так происходит в моменты переключений, плановых ремонтов электросети, а также в связи с разного рода поломками, что могут возникать на линии. И тогда очень важно, чтобы все недочеты были устранены быстро и качественно, профильными специалистами и с использованием качественных материалов. В том числе и ВВГНГД, без которых провести соединения не выйдет.

Опубліковано в ЖКГ

Цього разу оновлення очікує північна частина мурів, що виходить на вулицю Соборну. З потеплінням тут розпочала реставраційні роботи бригада будівельників.

 

Опубліковано в Культура

Станом на 19.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 78 хворих з підтвердженим COVID-19 та 1 з підозрою.

Опубліковано в Медицина
Понеділок, 19 квітня 2021 12:21

Флористика и её тренды

Современная флористика – это смесь ремесла и искусства, ведь исполнителю приходится как выполнять шаблонные изделия из своего каталога или портфолио, так и следовать трендам, а то, и вовсе создавать их, проявляя креатив и нестандартное, творческое видение. Причём, если в первом случае, чем приближённее к образцу будет выполнена композиция – тем лучше, то во втором напротив, чем эксклюзивнее, неожиданнее и оригинальнее получится работа, тем больше у неё шансов обратить на себя внимание и обрести популярность, а главное реальную востребованность.

Опубліковано в Бізнес

18 квітня у с. Чорнорудці Вчорайшенської громади конфлікт між двома чоловіками закінчився бійкою. У результаті один з них з тяжкими травмами у лікарні, а іншого затримали поліцейські. Розпочато розслідування.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

У Бердичеві відбувся масштабний захід із забору донорської крові. Ця акція тривала в санітарній частині артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Опубліковано в Пригоди

 Чи то добудовувати, чи то розбирати. Сказати точніше на сьогодні не змогли навіть будівельники, які там зараз працюють.

Опубліковано в Бізнес

Поради з вибору турів онлайн

Мандрівники, які планують відпочинок, частіше за все намагаються економити гроші. Це не дивно, адже кошти є можливість витратити на розваги, сувеніри для родичів та близьких людей, екскурсії. Короткі поради допоможуть визначитися з курортом для відпочинку та вибрати найкращу пропозицію від туроператорів.

Опубліковано в Пригоди

Салати є основним елементом здорового і правильного харчування. Цей напрямок дієтології є вкрай важливим. Розуміння важливості "правильних" салатів в раціоні людини може бути не дуже очевидним.

Опубліковано в Медицина

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.