П'ятниця, 02 квітня 2021 — РІО Бердичів

Середа, 4 Серпня

П'ятниця, 02 квітня 2021 — РІО Бердичів

З 25 по 28 березня 2021 року в місті Одеса відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з багатьох областей України.

Опубліковано в Спорт

Правоохоронці Бердичівського районного відділу поліції встановили підозрюваних у майнових злочинах. Зокрема, оперативники отримали докази причетності місцевих жителів до крадіжок електроінструментів та металевих виробів, а дільничний офіцер поліції викрив жителів с. Швайківки в обкраданні їх односельців.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Місячник благоустрою було заплановано ще розпочати з 15 березня і про це було сказано на одному із засідань виконавчого комітету заступником міського голови з питань ЖКГ Оленою Благодир. Проте було доповнення, що, мовляв, все залежатиме від погодних умов. А погодні умови посеред березня якраз і підвели, адже то сипав сніг, як взимку, то мокро, то холодно і весняною толокою це не можна було назвати.

Опубліковано в ЖКГ

Рада Єпископських Конференцій Європи запропонувала, щоб кожен єпископат у період Великого Посту, відправив принаймні одну Святу Месу в наміренні за померлих від Cоvid-19.

Опубліковано в Релігія

Багатьом пацієнтам і досі здається, що втрата однієї одиниці, особливо якщо вона жувальна, не має великого значення. Дірки не видно, зовнішній вигляд не псує — соромитися нічого, жувати можна і на інший бік, а от проводити операцію боязко й дорого. Проте, якщо природою передбачено, що доросла людина повинна мати від 28 до 32 зубів, то це недарма. Важливість цього розуміли навіть стародавні цивілізації, які майже 3 тисячі років тому проводили операції із вживлення імплантів.

Опубліковано в Медицина

Навіщо мені сироватка, якщо є крем для лиця? Часто дівчата обирають лише один продукт для догляду за обличчям і забувають про інший. Але крем та сироватка – не одне й те саме. Розповідаємо, у чому різниця та як поєднувати ці формули правильно.

Опубліковано в Медицина

Продовжуючи серію інтерв’ю з депутатами Бердичівського міської ради, ми зустрілися з головою фракції політичної партії «Пропозиція» підприємцем Юрієм Ніколаєнком. Він коротко розповів про свою депутатську діяльність, проблеми, які його особливо хвилюють і власне
бачення першочергових змін.

Опубліковано в Політика

Обманювали, що не обманюють: за зловживання процесуальними правами позивач і відповідач отримали штрафи від Бердичівського міськрайонного суду. А Житомирський апеляційний із цим рішенням погодився та відмовив позивачеві у задоволенні поданої апеляційної скарги.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.