Четвер, 08 квітня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Четвер, 08 квітня 2021 — РІО Бердичів

Від якості освіти залежить і якість нашого життя. Можливо, на перший погляд ця сентенція здається дивною, однак, якщо замислитись, то саме навчання є основою всіх основ. Без якісної теоретичної бази стати справжнім фахівцем не вийде. У жодній галузі та у будь-якій професії.
Так, наприклад, медичні працівники, які сьогодні рятують життя людей, також не змогли б протидіяти хворобам, не отримавши попередньо гарних знань. І першими, хто ці знання нам надає, є шкільні вчителі, чия праця нерідко залишається непомітною. Однак вона – колосальна, і така, що потребує періодичного оновлення, удосконалення, осучаснення. Для того, аби педагоги мали змогу безперешкодно покращувати рівень своїх знань у зручний для себе час без необхідності їхати до навчального центру на кількатижневий навчальний марафон, сьогодні є онлайн курси для вчителів, за допомогою яких підняти свій рівень знань можна з дому. Усе, що для цього потрібно – бажання, гаджет (смартфон, комп’ютер) та інтернет.

Опубліковано в Освіта

Нині, коли весь світ вже більше року знаходиться у полоні коронавірусної інфекції, раніше невідомої, а нині такої, з якою борються і медики, і звичайні люди в усіх країнах, підтримка і допомога – на вагу золота. У боротьбі за життя щоденно відчувається гостра потреба навіть найелементарніших, на перший погляд, речей. Адже ті ж таки маски, халати, пульсоксиметри та інше, що є незамінними атрибутами лікарень, мають властивість зношуватись, ламатись або ж бути у недостатній для пацієнтів та медичних працівників кількості. А про кисневу підтримку взагалі окрема мова, адже з великою періодичністю дефіцит кисню відчувається у всіх містах України.

Опубліковано в Пригоди

У березні відбувся головний старт зимового сезону у легкій атлетиці – Чемпіонат Європи у приміщенні. У ньому взяли двоє бердичівських спортсменів, вихованців Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Владислав Мазур (стрибки у довжину) та Дмитро Нікітін (стрибки у висоту). Владислав Мазур зайняв четверте, а Дмитро Нікітін – п’яте місце.

Опубліковано в Спорт

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві 3 квітня, починаючи з дев’ятої години ранку, щогодини відбувалося посвячення великодніх страв на площі перед входом до нижнього храму.

Опубліковано в Релігія

Щодня у Бердичеві працюють мобільні групи у складі працівників міськвиконкому, Держпродспоживслужби та поліції, які перевіряють дотримання протиепідеміологічних заходів місцевими суб’єктами господарювання. Доводимо інформацію про результати роботи мобільної групи за середу, 7 квітня.

Опубліковано в Пригоди

Не ловив, сітки не мав і взагалі плив човном у гості до знайомого. Так пояснював суду свою поведінку 58-річний мешканець Бердичівщини, який проігнорував правила рибальства, за що був оштрафований.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.