П'ятниця, 09 квітня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

П'ятниця, 09 квітня 2021 — РІО Бердичів
П'ятниця, 09 квітня 2021 17:13

У Бердичеві з’явиться «ВЕЖА»

Таку неординарну, але дуже тісно пов’язану з історією пам’яток у нашому місті назву, носитиме об’єкт, проект якого було розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Чому пов’язану? Та тому, що була колись у Бердичеві вежа, щоправда нинішнє покоління знає про неї хіба що зі слів дорослих та фотографій, котрі так часто з’являються у соціальних мережах, як нагадування про красу міста у минулому столітті. Воно й не дивно, знесли її ще у далекому 1973 році через непотрібність, адже було прокладено централізоване водопостачання.

Опубліковано в ЖКГ

Красивые и здоровые зубы – мечта каждого человека. Но, увы, экология, стресс, качество жизни, питание и другие факторы приводят к порче улыбки. Проблем может быть много и одна из них – разрушения зуба. Когда состояние последнего оставляет желать лучшего, одним из наиболее распространенных вариантов выхода из ситуации была и остается коронка на зуб, которая способна практически и эстетически исправить ситуацию и помочь избежать его потери.

Опубліковано в Медицина

Для контролю за виконанням карантинних обмежень та зниження вуличної злочинності на Бердичівщині проводилися додаткові превентивні заходи. Поліцейські особливу увагу звертали на суб’єкти господарювання та місця значного скупчення людей.

Опубліковано в Офіційна інформація

Трудоустройство всегда было темой актуальной. Но еще острее вопрос о работе стал в наше время, когда многие предприятия из-за карантинных норм и правил были вынуждены приостановить свою деятельность на время или закрыться вообще. Это привело к сокращениям штатов сотрудников многими компаниями, безработице и поиску уволенными специалистами новых рабочих мест на тематических площадках в интернете.

Опубліковано в Бізнес

Причому планується така помпезність території, яка багато років аж ніяк не приваблює бердичівлян у літну пору для відпочинку, що навіть важко повірити у реалізацію такого проекту. Але саме таке бачення, різноманітне у плані поділу на зони, місця для відпочинку, прогулянок і занять спортом, набережна і задіяний протилежний берег річки, представила на засіданні архітектурно-містобудівної ради голова громадської організації «Креативний Бердичів» Олександра Качур.

Опубліковано в ЖКГ

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час унаслідок необережного поводження з вогнем або ж зумисного підпалу сухостою можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.

Опубліковано в Офіційна інформація

На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення, в якому повідомлено про зрізання дерев поблизу с. Рея Бердичівського району по ліву сторону дороги Житомир- Бердичів.

Опубліковано в Пригоди

Депутат Бердичівської міської ради Жірайр Сарксян (фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ») – з числа тих, хто чітко знає, що задля своєї мети потрібно багато і завзято працювати. Він толерантна й доброзичлива людина та чудовий сім’янин, люблячий чоловік і турботливий батько. Цілеспрямовано розвиває свій бізнес, не стоїть осторонь чужих проблем і намагається допомагати їх вирішити, незважаючи на зайнятість будівельними справами.

Опубліковано в Політика

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.