Понеділок, 26 липня 2021 — РІО Бердичів

Четвер, 23 Вересня

Понеділок, 26 липня 2021 — РІО Бердичів

Днями поліцейські оголосили про підозру жителю Вінницької області у вчиненні у стані сп’яніння дорожньо-транспортної пригоди, у результаті якої загинув пасажир.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

25 липня стартував ІІ відкритий чемпіонат міста Бердичева з футболу серед аматорських команд.

 

Опубліковано в Спорт

Владельцы автомобилей, как никто другой, знают, насколько важно иметь то самое место, в котором их «ласточка» была бы в безопасности. Ведь навредить транспорту могут не только любители завладеть чужим имуществом, но и погодные условия, порой совсем непредсказуемые и способные нанести немалый ущерб.

Опубліковано в Бізнес

Хоча розпорядження міського голови ще не оприлюднено на офіційному сайті, але таке припущення можна зробити з аналізу вже відомих документів.

Опубліковано в Політика

Потихоньку канут в лета те времена, когда любители шоппинга или же просто те, кому нужны какие-либо вещи, предметы быта, техника и многое другое, отправляются только лишь в магазин и по месту выбирают нужное, при этом зачастую платят за это немалые деньги. Большинство теперь предпочитает делать покупки через интернет, будучи дома или в офисе, ведь это просто, быстро и удобно.

Опубліковано в Бізнес

У столиці Естонії – Таллінні – відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. У складі збірної України у змаганнях найвищого рівня брали участь двоє бердичівських спортсменів – Роман Петрук та Юлія Шатохіна.

Опубліковано в Спорт

Так, якщо всі минулі тижні до центру вакцинації, який з початку липня по вихідних працює в приміщенні НВК №4 приходили в середньому по 50 осіб в день, то у неділю тут було вже 236 бажаючих вакцинуватись.

 

Опубліковано в Медицина

Бази даних та реєстри, відповідно до того, у якій структурі вони задіяні, можуть значно полегшити роботу з людьми, автоматизувати її і зробити корисною. Таким є і єдиний державний реєстр судових рішень повний доступ до якого може отримати кожен, кому це потрібно, ознайомитись із конкретною справою, її особливостями, перебігом та вироком для обвинуваченого. До нього вносять усі рішення суддів України. Тут і цивільні справи, адміністративні. господарські, про адміністративні порушення та кримінальні провадження.


Також значний попит серед управлінців та користувачів має державний реєстр фізичних та юридичних осіб https://youcontrol.com.ua/topics/derzhavnyy-reiestr-fizychnykh-tayurydychnykh-osib/, у вигляді автоматизованої бази. Завдяки йому вдається вести облік підприємців, котрі сплачують податки до бюджету, збори цільових фондів тощо.


Якщо раніше, аби дізнатися потрібну інформацію, потрібно було йти безпосередньо до установи та витрачати час на пошуки в архіві, то сьогодні завдяки спеціалізованим сайтам усе це можна зробити з дому легко і швидко. Усе, що потрібно, обладнання (смартфон, комп’ютер, ноутбук тощо), інтернет та розуміння того, що слід шукати і де. З нашим сервісом два останні фактори можна сміливо відкидати, адже на ньому все подано максимально зрозуміло навіть для непересічного користувача.


З приводу законності таких операцій також можна не хвилюватися. По-перше, згідно з законодавством України, кожен її громадянин має право на доступ до данних, що містить у собі держ реєстр судових рішень. По-друге, дії розробників сайту «YouControl» неодноразово проходили перевірку багатьма првоохоронними органами країни (про що багато писали в ЗМІ), і жодних порушень законодавства не було виявлено.


Ще кілька років тому, журналістам для написання статті на економічні і бізнесові теми за пошуком інформації доводилось звертатись до податкових, чиінших державних органів, а у простого підприємця взагалі не було жодної можливості перевірити свого контрагента перед укладанням будь-якого договору. А тепер, на рівні інстинкту щоразу набирається на екрані телефону чи комп’ютера прізвище підприємця чи назву фірми, і першими рядками пошукових даних висвічується звичайно, сайт «YouControl», на якому зосереджений найбільший функціонал перевірки даних.


Тут зручно зосереджено навіть не посилання на відповідні державні реєстри, а вже готові витяги з них стосовно особи, яка ас цікавить. Основні дані надаються всім користувачам абсолютно безкоштовно, а для того, щоб зробити детальний аналіз, необхідно отримати платний доступ до повного функціоналу сайту. Це може бути як доступ на одну добу (наприклад, для перевірки перед нотаріальними діями, чи укладанням договору), так і повний доступ постійно протягом року.

 

Опубліковано в Бізнес

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.