Середа, 07 липня 2021 — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Середа, 07 липня 2021 — РІО Бердичів

Здавалося б, уже кілька сесій міської ради проходило швидко та злагоджено завдяки активному обговоренню питань порядку денного на засіданнях постійних депутатських комісій. Тому сьогоднішня сесія, яка тривала до початку на п’яту вечора стала явно винятком. Звісно, великий вплив на це мав двогодинний розгляд питання підняття ставки єдиного податку для підприємців, адже тут з самого початку було зрозуміло, що обговорювати буде що і це обговорення затягнеться, тим більше, що на засідання прийшли підприємці. Детально про це і про те, як було вирішено дане питання, ми повідомляли у попередній статті.

Опубліковано в Політика

В современном мире сложно представить занятого человека без такого технического помощника как компьютер. В последнее время, в связи с пандемией и переходом работы многих предприятий, а также учебных заведений и других сфер деятельности на дистанционный режим, многим людям пришлось задуматься о модернизации своих домашних ПК.

Опубліковано в Бізнес

Жителів сіл Райгородок, Лемеші та Мартинівка, а також усіх охочих запрошують на свято Івана Купала, що відбудеться 07 липня біля Будинку культури с. Райгородок о 18.00 год.

Опубліковано в Пригоди

Про намагання міської влади підняти вдвічі ставки єдиного податку на 2022 рік почали говорити десь півтора місяці тому. Це сталось на засіданні бюджетної комісії, коли вони дали «добро» для фінансового управління відправляти проект рішення про збільшену податкову ставку до регуляторної служби України.

 

Опубліковано в Політика

У понеділок, 5 липня, начальник відділу превентивної діяльності Бердичівського районного відділу поліції Олексій Заверуха зустрівся з представниками Семенівської громади для обговорення питання щодо реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

11 липня 2021 року з 9.00 до 15.00 запрошуємо жителів та гостей м. Бердичів завітати до 26 артилерійської бригади на День відкритих дверей за адресою: м. Бердичів, вул. Червона Гора, 1. (Маршрутки: 6, 7, 7А, 14).

Опубліковано в Пригоди

Справ, схожих на цю, у Бердичівському міськрайонному суді розглядають безліч: колишні військові оскаржують рішення своїх частин про зняття їх із квартирного обліку після закінчення контрактів.

Опубліковано в Офіційна інформація

Сесія розпочалася о 10-й годині ранку, проте за півгодини до того, а то й раніше, бердичівські підприємці вже почали збиратися на площі біля міськвиконкому.

Опубліковано в Бізнес

З нагоди відзначення Дня ювенальної превенції, за ініціативи начальника Бердичівського районного відділу поліції Олега Мельничука, правоохоронці запрошують гостей та жителей Бердичівщини на футбольні змагання.

Опубліковано в Спорт

Чаще всего производители предлагают универсальные модели, которые подойдут и для него, и для нее. Несмотря на то, что они подходят всем, все же бренды делают упор на мужские модели. Как же отличить женский велосипед от мужского и почему он лучше для дам — на эти вопросы ответят эксперты интернет-магазина МЕРИДАБАЙКС.

Опубліковано в Спорт
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.