Вівторок, 14 вересня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Вівторок, 14 вересня 2021 — РІО Бердичів

У многих людей в наше время день начинается не с кофе, а с просмотра новостей. Или 2 в 1: со чтения статей на внушающем доверие портале за чашкой любимого напитка. Главное, узнать, что происходит в родной стране, в частности просмотреть новости Харькова сегодня, и узнать, как обстоят дела в мире в целом, а уж тогда можно смело бежать по делам, на работу, учебу и т.д. Это уже своеобразный ритуал, который помогает быть в курсе происходящего вокруг даже тогда, когда род деятельности чтеца не касается сферы информационных технологий и СМИ.

Опубліковано в Бізнес

Про красу українок відомо у всьому світі, і, що не кажи, бердичівлянки – одні з найгарніших! Понад сто юних красунь пройшли кастинги, перш ніж 32-і були обрані для участі у міському благодійному конкурсі «Міні Міс Бердичів–2021».

Опубліковано в Культура

Щороку у вересні бердичівляни традиційно збираються на місці, яке стало символом болю, сліз та тисяч смертей невинно убієнних людей, яких піддали знищенню лише за приналежність до єврейської національності. І дорослі, і діти – усі стали жертвами каральної політики нацистів, котрі відчували свою перевагу над іншими націями.

Опубліковано в Культура

Станом на 14.09.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 21 хворий з підтвердженим COVID-19 та 5 осіб з підозрою на COVID-19. 6 хворих отримує кисневу дотацію.

Опубліковано в Медицина

13 вересня рятувальники гасили залишки сухої рослинності на полі в с. Верхівня Бердичівського району. Там лишилися рештки сої. 6 вогнеборців на 1 пожежному авто за допомогою води та палиць-хлопавок ліквідували загоряння на площі 1 га. Причину пожежі встановлюють фахівці.

Опубліковано в Офіційна інформація

Стягнути аліменти зі своєї «половинки», яка не бере участь в утриманні дитини, можна і у шлюбі. Саме так зробила бердичівська матуся, яка через суд зобов’язала чоловіка щомісяця сплачувати на доньку 3 тисячі гривень.

Опубліковано в Офіційна інформація

10 вересня за сприяння Української асоціації футболу в Бердичеві на стадіоні «Прогрес» відбувся футбольний фестиваль національного соціального проекту «Відкриті уроки футболу».

Опубліковано в Спорт

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.