Середа, 08 вересня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Середа, 08 вересня 2021 — РІО Бердичів

Сталось це на судовому засіданні, яке пройшло сьогодні в Бердичівському суді.

 

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Последние несколько лет спрос на автомобили, привезённые из-за границы, никак не сдаёт позиции. Наоборот, водители, как опытные с большим стажем вождения, так и те, кто только получил заветное удостоверение и нужно активно практиковаться, чтобы чувствовать себя уверенно за рулём, отдают предпочтения автомобилям, купленным за рубежом.

Опубліковано в Бізнес

Не Соньки, але ручки «золоті» - бердичівський суд оголосив вирок жителькам Хмельницької та Черкаської областей за спробу викрасти майна на майже 400 тисяч гривень. Їм призначили по 5 років ув’язнення з іспитовим строком. На можливість його встановлення, серед іншого, вплинула позиція потерпілих, які просили не позбавляти зловмисниць волі.

Опубліковано в Офіційна інформація

Приближающийся ремонт в доме вызывает спорные чувства. С одной стороны, все мы радуемся, что вскоре будем жить в обновленном, красивом и стильном пространстве, а с другой стороны – переживем относительно предстоящих трат и хлопот. В частности, и о спорах и разногласиях с родными при выборе обоев, плитки или цвета комнаты.

Опубліковано в ЖКГ

Кухня кожного з народів світу по своєму цікава, смачна та унікальна. І з кожної є що запозичити для свого раціону, аби урізноманітнити його, зробити кориснішим і цікавішим, не одноманітним, збагаченим вітамінами і поживними речовинами. Та й сучасний харчовий ринок і асортимент, представлений на полицях продовольчих магазинів, дозволяє це зробити. Головне, знати, що обрати для себе та зуміти адаптувати новий продукт до звичних страв, тих, які любите та часто готуєте. Але перед тим – розібратися з термінологією та зрозуміти, що за інгредієнт криється за кожною незрозумілою назвою.

Опубліковано в Кулінарія

Станом на 08.09.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 20 хворих з підтвердженим COVID-19 та 3 осіб з підозрою на COVID-19. 6 хворих отримує кисневу дотацію.

Опубліковано в Медицина

Профессиональному игроку в футбол важно отыскать надежного продавца спортивных товаров. Ведь для футбольной игры необходима качественная форма и тренировочная атрибутика. 

Опубліковано в Спорт

Проблему раціонального використання бюджетних коштів обговорив на зустрічі з головами профспілкових комітетів навчальних закладів Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Актуальні питання – підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті, відміну безкоштовного харчування учнів молодшої школи, можливі шляхи залучення у місто інвестицій – розглянули крізь у контексті міського бюджету.

Опубліковано в Освіта

Мы часто задумываемся о том, насколько важна та или иная функция организма лишь тогда, когда она ослабевает. Пример со зрением максимально показателен. Если глаза быстрее устают, перед ними появляется пелена и теряется привычная острота, то возникает тревога. В связи с этим значительная часть профессиональных и творческих возможностей оказывается утрачена. Зрение позволяет нам познавать мир, контактировать с окружающими, получать полный спектр чувств и эмоций. Сохранить и восстановить его помогут специалисты клиники «Визиум».

Опубліковано в Медицина

До уваги жителів Бердичева та Бедичівського району!

Опубліковано в Офіційна інформація
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.