Середа, 29 Червня

Четвер, 14 квітня 2022 — РІО Бердичів

І це, звичайно ж, не перший раз у цьому році мешканці сіл, що входять до Семенівської ОТГ збираються, щоб навести лад на своїх територіях.

 

Опубліковано в Культура

Про це на засіданні сесії міської ради розповіла Таміла Труханська у контексті питання «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бердичівської міської ради та її виконавчих органів».

Опубліковано в Пригоди

Такий проект рішення був винесений на розгляд депутатів у порядок денний третього пленарного засідання 22 сесії Бердичівської міської ради.

Опубліковано в Політика

У четвер, 14 квітня, відбулося третє пленарне засідання 22 сесії Бердичівської міської ради, на яке прийшли 27 депутатів, аби підтримати важливі рішення.

Опубліковано в Політика

Про це сповістили в своїх офіційних новинах обласне управляння поліції та обласна прокуратура.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Громади Житомирщини можуть отримувати фінансування зі спеціального рахунку Мінсоцполітики на закупівлю харчування, медикаментів та речей першої потреби.

Опубліковано в Офіційна інформація

Під час воєнного стану підозрювані та обвинувачені, котрі перебувають під вартою, можуть клопотати про своє звільнення для мобілізації. Це передбачено нещодавніми змінами до Кримінального процесуального кодексу України.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.