П'ятниця, 1 Липня

Субота, 30 квітня 2022 — РІО Бердичів

Купуючи автомобіль, кожен із нас прагне підвищити власний рівень комфорту. Схильні до позитивного мислення люди часто навіть не замислюються над можливими збитками та ризиками, що притаманні власникам транспортних засобів. Щорічно в Україні подають у розшук сотні викрадених автівок, а деякі водії вимушені керувати автомобілями з помітними зовнішніми пошкодженнями просто через нестачу коштів на ремонт. Загальнообов’язкове страхування не покриє збитків, якщо ви виявилися винуватцем ДТП. Вам також не належатиме відшкодування у випадку невдалого паркування до власного гаража чи в результаті падіння гілки з аварійного дерева.

Опубліковано в Авто

Профнастил – це порівняно дешевий матеріал для будівництва, але він має багато можливостей застосування. Через це він і полюбився домовласникам та професійним будівельникам, адже легкість використання металевого профілю не можна не оцінити. Застосування матеріалів не обмежується створенням огорож чи покрівель, адже в наявності є і інші види гофролистів, наприклад, для несучих споруд.

Опубліковано в Бізнес

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.