Вівторок, 17 Трв

Вівторок, 10 травня 2022 — РІО Бердичів

Наші мужні, відважні, сміливі хлопці та чоловіки, наші захисники, котрі боронять Україну, мають потребу у медикаментах, речах, засобах гігієни та у багато чому іншому. Перебуваючи у горнилі бойових дій, вони не мають доступу до магазині, аптек чи ринків, не мають змоги елементарно щодня переодягнутися, змінити ті ж такі шкарпетки, поголитися, помитися тощо.

Опубліковано в Пригоди

Повідомлення про виявлення в одному із сіл Гришковецької громади Бердичівщини тіла немовляти надійшло до поліції 9 травня. Правоохоронці встановили матір. У рамках кримінального провадження призначено судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті дитини.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

З початком війни бажаючих взяти участь у добрій справі для допомоги військовим, котрі знаходяться на передовій і котрим потрібно маскувати техніку від ворога, було дуже багато.

Опубліковано в Пригоди

Підтримуємо маленьких переселенців, які стали заручниками війни. Силові структури об’єднали свої зусилля задля цього.

Опубліковано в Офіційна інформація

У ці сонячні травневі дні особливо важко сприймаються трагічні новини, що надходять до нас з фронту. Сумна звістка знову прийшла на Бердичівщину, цього разу до Андрушівської міської територіальної громади.

Опубліковано в Політика

І якщо в рибалок є безліч прийомів та засобів для того, щоб спіймати хоч щось, то нині такими прийомами оволодівають тисячі бердичівських водіїв, які хочуть хоч щось залити в бак.

Опубліковано в Спорт

Ініціативна група адміністраторів фейсбук-сторінки «Бердичівське історичне товариство» створила і направила до міського голови та комісії з перейменування вулиць, провулків та площ аналітичну записку.

Опубліковано в ЖКГ

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.