Вівторок, 17 Трв

Середа, 11 травня 2022 — РІО Бердичів

У березні 2019 року кілька тижнів, а то й місяців головною інформаційною бомбою Бердичівщини були страшні розповіді про екологічну катастрофу, яка спіткала Семенівську громаду. Лише в нашій газеті та на сайті було як мінімум п’ять публікацій про це лихо:

 

Опубліковано в Пригоди

Навчитися водити автомобіль та отримати відповідне посвідчення бердичівлянам стане легше завдяки запровадженій Кабміном спрощеній процедурі.

Опубліковано в Офіційна інформація

Колектив суду долучився до акції «Посади калину – відроди Україну», яку цієї весни ініціювали Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова (м. Бердичів) та Новороманівський ліцей (Новоград-Волинський район). Освітяни закликали усіх бажаючих долучитися до відродження України й уквітчання її калиною.

Опубліковано в ЖКГ

Але вчора, проходячи повз вікна музичної школи, почув явно школярські звуки піаніно, тому й зацікавився, а хто ж це тут награє.

Опубліковано в Культура

Ювенальна превенція Житомирської області просить допомогти знайти дитину.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до п.п. 9.9 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями),  платник єдиного податку має право самостійно відмовитися від використання спрощеної системи оподаткування, з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому прийнято таке рішення.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.