Вівторок, 17 Трв

Четвер, 12 травня 2022 — РІО Бердичів

11 травня в амбулаторії Семенівської ТГ медики провели забір донорської крові.

Опубліковано в Медицина
Четвер, 12 травня 2022 16:12

Проект офиса от NsdGroup

Тот, кто открывает собственное дело, о котором долго мечтал, в любом случае сталкивается с вопросом приобретения или аренды офиса. Именно здесь и руководитель, и подчинённые будут проводить немало времени. Поэтому особую роль играет то, каким будет помещение, что и как в нём разместить.

Опубліковано в ЖКГ

Накладено грошове стягнення на 23-річного бердичівлянина, котрий зберігав заборонену психотропну речовину масою 0,12 г.

Опубліковано в Офіційна інформація

Мова йде про кількість таких у порівнянні з минулим місяцем. Нагадаємо, що у приміщенні ДЮСШ ім. В.О. Лонського приймають заяви бердичівлян, котрі прихистили у себе переселенців. Їм відшкодовують кошти за проживання внутрішньо переміщених осіб.

Опубліковано в Пригоди

Шановні споживачі приватного сектору!
Доводимо до Вашого відома, що згідно рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 16.06.2020 р. № 122 «Про встановлення тривалості поливального сезону» з 01 травня по 30 вересня проводиться нарахування споживачів приватного сектору.

Опубліковано в ЖКГ

Дорожньо-транспортна пригода, у результаті якої загинув мотоцикліст, сталася вдень 11 травня у райцентрі. Поліцейські проводять перевірку.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Так зазначив міський голова на другій зустрічі із бердичівськими перевізниками. Про те, що вартість проїзду потрібно піднімати, розмову перевізники почали ще на першій зустрічі, коли не виїхали на маршрути через відсутність палива. Тоді було сказано, що, окрім дефіциту пального, спостерігається і підвищення його ціни. Причому додали, що це підвищення аж ніяк не остаточне, бо той таки дизель, прогнозують, буде ще дорожчим.

Опубліковано в ЖКГ

Про це 10 травня повідомила Державна прикордонна служба України, вказавши, що 12 липових документів на дітей виявили на Закарпатті прикордонники.

Опубліковано в Офіційна інформація

Два дні бердичівські маршрутки не курсували містом через відсутність палива Однак після першої терміново скликаної зустрічі з міським головою і переговорів, все ж виїхали на маршрути. Хоч і не в повному складі, але декілька маршруток курсували містом, а тому бердичівляни мали змогу дістатися до роботи чи у справах.

Опубліковано в Пригоди

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.