П'ятниця, 2 Червня

Четвер, 05 травня 2022 — РІО Бердичів

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 1124 від 28 жовтня 2021 року «Правила надання послуг з поводження з побутовими відходами», були доповнені положеннями про введення плати за абонентське обслуговування відповідно до індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Опубліковано в ЖКГ

Ухвалено вирок 40-річному жителю Бердичева, який провів торішнє літо, доглядаючи рослини конопель. Чоловік виявив їх на своїй присадибній ділянці, десяток пересадив у горщики з ґрунтом, після чого зо два місяці виполював бур’яни й поливав, аж доки у серпні це «садівництво» не викрила поліція.

Опубліковано в Офіційна інформація

У середу по обіді в міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, члени якого, а їхню кількість, нагадаємо, значно скоротили задля оперативного зібрання, прийняли ряд важливих для громади рішень.

Опубліковано в ЖКГ

Французская компания Schneider Electric представляет новую линейку модульного оборудования Resi9. Устройства этой серии создает надежную защиту электрооборудования, электросетей и техники в квартиры от скачков  напряжения, поражением тока, возгорания, перегрузки и сверхтоков.

Опубліковано в Технології

Центр протидії дезінформації застерігає: через те, що сьогодні окупанти мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, з їхнього боку можливе втручання в роботу мобільного зв’язку.

Опубліковано в Офіційна інформація

Третього травня до поліції звернулась 30-річна жителька районного центру із заявою про крадіжку мобільного телефона.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Набрала чинності постанова Бердичівського міськрайонного суду про притягнення до адмінвідповідальності водія, котрий тричі протягом року керував транспортним засобом у стані наркосп’яніння.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.