Вівторок, 17 Трв

П'ятниця, 06 травня 2022 — РІО Бердичів

Саме на тему воєнної законотворчості я попросив на минулому тижні інтерв’ю у нашого народного депутата, на що Богдан Вікторович без найменших вагань одразу погодився, призначивши для зустрічі день, вільний від пленарних засідань ради.

Опубліковано в Політика

Правильніше сказати – виконуючого обов’язки керівника комунального некомерційного підприємства. І познайомилися з ним депутати на пленарному засіданні сесії міської ради. Щоправда заговорили про цього чоловіка під час розгляду і голосування за проект рішення про призначення нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Ним став начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський.

Опубліковано в Медицина

Про перейменування двох вулиць Бердичева – Богунської та Раскової мали прийняти сьогодні рішення депутати Бердичівської міської ради на пленарному засіданні сесії. Взагалі вулиць, назви яких будуть змінені відповідно до законодавства, у Бердичеві більше тридцяти. На засіданні комісії з перейменування вулиць і провулків їх обговорювали і відповідну інформацію оприлюднювали на офіційному сайті, наголошуючи на громадському обговоренні.

Опубліковано в ЖКГ

Працівники Народицької дільниці активно проводять роботи для відновлення газопостачання до п’яти прикордонних населених пунктів Житомирщини. Працюють поетапно, адже не усі території досі безпечні для роботи.

 

Опубліковано в ЖКГ

Це питання стосувалося дозволу продавати спиртні напої у Бердичівській громаді, який ще 15 квітня прийняла своїм рішенням Рада оборони Житомирщини, скасувавши повністю всі обмеження в області. В порядку ж денному першого пленарного засідання 23 сесії міської ради, яке відбулося сьогодні, питання звучало як «Про втрату чинності рішень Бердичівської міської ради».

Опубліковано в Політика

Ведь сегодня миллилоны украинцев выехали в страны западной Европы. И это не туристы, которым иногда было достаточно двух слов: «Two tikets», чтобы неделю ходить по музеям или лежать на пляже. А это люди, которые постоянно общаются с социальными службами приютивших их стран, или которые ищут возможности работы и учебы, или проходят лечение.

Опубліковано в Медицина

Бердичівський міськрайонний суд обрав запобіжний захід 56-річному раніше судимому жителю Київщини, якого підозрюють у вимаганні земельної ділянки площею 42 га у її законного орендаря.

Опубліковано в Офіційна інформація

Прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи за фактами незаконного придбання прекурсорів, виготовлення та збуту організованою групою психотропних речовин, організації та утримання місця для їх незаконного виготовлення (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 311, ч. 1 ст. 317 КК України).

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Поліцейські Бердичівського районного відділу у повсякденній службовій діяльності дбають про тих, хто потребує підтримки. Нині такими є сім’ї, яким довелось вимушено і поспіхом залишати власні домівки через збройну агресію рф.

Опубліковано в Офіційна інформація

Звичайно, стверджувати, що сказане у заголовку статті справджується скрізь і завжди, було б не зовсім вірно, але при наявності деяких знань, умінь і навичок використовувати криптовалюти вже сьогодні в Україні можна і потрібно.

Опубліковано в Бізнес
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.