Неділя, 24 Вересня

Четвер, 15 вересня 2022 — РІО Бердичів

Кошти, які споживачі природного газу на Житомирщині сплачують за доставку газу підприємство спрямовує на повноцінне функціонування усіх служб, на поточні та капітальні ремонти газорозподільної системи.

Опубліковано в ЖКГ

Похмурий дощовий осінній ранок не завадив бердичівлянам зібратися 15 вересня на історичному місці, щоб вшанувати пам’ять тих, кого було убито за «не ту» національність. А «не тією» нацією в часи гітлерівського терору вважали євреїв. Діти, жінки, люди похилого віку, чоловіки – страшна рука катів режиму не спинялась ні перед ким. Обірвані життя, зруйновані долі, гоніння, переховування були в ті часи страшною реальністю ні в чому не винних людей.

Опубліковано в Культура

Питання про це попередньо слухалось на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, а потім затверджувалось на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось у середу.

Опубліковано в ЖКГ

Коли істина та законність  перемагають вседозволеність та безкарність, з'являється надія,  що дійсність можна змінити, а справедливість здатна перемогти. Повернути вісім гектарів незаконно відібраної землі назад у комунальну власність громади вдалось Швайківській сільській раді. Боротьба, яку розпочав голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та яка тривала більше року  нарешті ознаменувалась першою суттєвою перемогою. Слуги Феміди постановили: закон на боці тих, хто шукає правду та справедливість.

Опубліковано в Пригоди

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури злочинному угрупуванню повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

(відгук-рецензія від душі про музику для дітей та юнацтва)

Творчість нашого земляка, композитора Олеся Коляди, відомого далеко за межами міста й країни, відрізняється жанровим розмаїттям і широтою та багатством емоцій. Виразною тенденцією його музичного спадку є циклічність. Особливий пласт – твори, написані для дітей та юнацтва, навіяні тонкими почуттями і поетичним баченням світу, різноманітні за тематикою, сюжетами та мотивами.

Опубліковано в Культура

Вівторок 13-го вересня. У молодіжному центрі «М-Формація» Публічної бібліотеки з філіями Бердичівської міської територіальної громади – своп-вечірка, де старі речі знайшли нове життя, а їх власники спілкувались у невимушеній атмосфері та смакували солодощами у колі друзів. 

Опубліковано в Культура

10 вересня тут пройшло урочисте богослужіння, в якому взяли участь віруючі місцевої громади, багато гостей з інших громад а також голова Гришковецької територіальної громади Ірена Лісова та староста Скаківки Борис Шлапак.

 

Опубліковано в Релігія

Посівний календар вересень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.