П'ятниця, 30 Вересня

П'ятниця, 02 вересня 2022 — РІО Бердичів

Цю новину було озвучено на щорічній серпневій педагогічній конференції, котра відбувалася у середу в «Музично-драматичному театрі на Європейській».

Опубліковано в Освіта

Навіть в кращі часи щось не пам’ятається, щоб через Бердичів слідували (і зупинялись тут) стільки пасажирських поїздів.

 

Опубліковано в Пригоди

Працівники сектору реагування патрульної поліції Бердичівського районного відділу здійснили майже 1500 виїздів на повідомлення, припинили 1333 адміністративних правопорушень та у 50 випадках здійснювали першочергові заходи до прибуття слідчо-оперативних груп поліції на місцях подій.

Опубліковано в Офіційна інформація

Відділ охорони здоров’я Бердичева нагадує жителям громади про те, що не за горами епідемічний сезон і що COVID-19 ніде не подівся.

Опубліковано в Медицина

Вже кілька місяців 49 вихованців Бердичівської спеціальної школи (колишній Гришковецький інтернат) знаходяться під опікою благодійників у Чехії.

Опубліковано в Освіта

А сіль для приготування піскосуміші – бізнес-партнер міського голови.

Опубліковано в ЖКГ

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.