П'ятниця, 30 Вересня

Вівторок, 20 вересня 2022 — РІО Бердичів

Дати однозначну відповідь на це питання звичайно, важко, але нещодавні аукціони, який відбувся на Українській універсальній біржі трохи привідкривають завісу таємниці формування таких цін.

 

Опубліковано в Бізнес

У середу, 21 вересня з 08.00 до 17.00 у Бердичеві деякі вулиці та окремі об’єкти будуть знеструмлені.

Опубліковано в ЖКГ

Фактично протягом доби правоохоронці розкрили резонансне вбивство 18-річної дівчини. За підозрою в його вчиненні 20 вересня затриманий 24-річний житель #Андрушівської громади. Сподіваючись уникнути відповідальності, він переховувався в лісопосадках за селами. Слідчі вилучили речові докази його причетності до тяжкого злочину. Досудове розслідування триває.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Вони легко перекричали всіх «захисників людей», які прийшли сьогодні на зібрання, присвячене проблемі перенасиченості міста безпритульними собаками, що організувала в будівлі міської ради депутат Любов Івасюк.

 

Опубліковано в ЖКГ

У РАЗІ, ЯКЩО ВАМ СТАЛИ ВІДОМІ ФАКТИ ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ СПІВРОБІТНИКАМИ ДСНС" ПРОСИМО ПОВІДОМИТИ:

Опубліковано в Офіційна інформація

До розслідування військових злочинів у Харьківській, Херсонській, Донецькій та інших областях треба залучати як можна більше міжнародних експертів, слідчих, а також запрошувати журналістів та документалістів з різних країн. Спільна слідча група (JIT) з розслідування воєнних злочинів РФ, яка створена Україною і до якої входить кілька країн, зокрема Литва, Польща, Естонія, Латвія Словаччина, повинна відправити у звільнені райони Харьківської області більше працівників правоохоронних органів та експертів для фіксування доказів воєнних злочинів. Таку особисту думку висловив прокурор Олександр Лукашенко.

Опубліковано в Політика

Загалом ягідні господарства змогли вистояти у 2022 році та з оптимізмом дивляться у наступний рік - агроексперт Ігор Купранець

Українські фермери загалом не планують скорочувати чи значно збільшувати площі для вирощування різноманітних ягід у 2023 році. При цьому сума собівартості виробництва ягоди може зрости на 10-20%, що вплине на кінцеву ціну для споживача. Такий прогноз дає експерт агрогалузі Ігор Купранець.

Опубліковано в Бізнес

Вересень не тішить погодними умовами. Холод, дощ, пориви сильного вітру місцями спричиняють відключення світла внаслідок пошкодження ліній електропередач та унеможливлення руху дорогами області.

Опубліковано в Пригоди

Бизнесмен Сергей Токарев

«УП. Життя» опубликовало статью, автором которой выступил Сергей Токарев, основатель ИТ-компании Roosh и инвестор приложения Reface. Предприниматель поднял довольно сложную и серьёзную тему: присутствие женщин в профессиях STEM – наука, технология, инженерия и математика.

Опубліковано в Технології
Вівторок, 20 вересня 2022 09:11

Легко ли убрать квартиру за 20 минут?

Ответ на этот вопрос вряд ли может быть однозначным, ведь квартиры бывают разными, да и понятие чистоты очень условное и у разных людей оно может подразумевать совершенно разные критерии и определения. Одно можно сказать абсолютно уверенно – без современных электронных помощников представить себе сегодня уборку совершенно невозможно. 

Опубліковано в Технології
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.