П'ятниця, 30 Вересня

Середа, 21 вересня 2022 — РІО Бердичів

Чистая питьевая вода жизненно необходима каждому. Но, увы, из кранов централизованного водоснабжения такая в Украине не течет. Даже в тех городах, где установлены оборудованные станции для очистки воды, в дома последняя поступает не лучшего качества. Причина этому, старые водопроводные трубы, уложенные в недрах земли много лет назад. Очищенная вода, попадая в них, успевает загрязниться, и на выходе попадает в дом не пригодной для употребления в пищу – только для технических целей.

 

Опубліковано в Технології

У четвер, 22 вересня з 08.00 до 17.00 у Бердичеві та Бердичівському районі деякі вулиці та окремі об’єкти будуть знеструмлені.

Опубліковано в ЖКГ

Наше щоденне життя важко уявити без такої надійної помічниці. Завдяки пральній машині ми маємо час на важливі та незабутні моменти: вечеря в колі родини, перегляд кінофільму з дітьми, прогулянка осіннім лісом, - усе це ми можемо втілювати у життя за допомогою таких необхідних в домі пристроїв, які значно економлять час та нервові клітини. Безперечно, пральна машина автомат – це дуже необхідна побутова техніка, завдяки якій, у сучасних жінок – манікюр цілий та збережений і настрій залишається відмінним!

Опубліковано в Технології

Сьогодні вони провели флешмоб, присвячений цьому міжнародному дню. Вони, на жаль, теж відчули, що таке війна, адже пів року тому були змушені покинути рідні будівлі і рідну землю та ховатись від бойових дій у далекому закордонні.

 

Опубліковано в Освіта

А ось кому його повернули ніякої ясності немає. 

Опубліковано в Спорт

У каждого человека свой вкус, предпочтения в одежде, свой стиль. И каждый стремиться подчеркнуть его, сделать более собирательным и цельным, дополнив образ различными аксессуарами. Правильно подобранные, они могут многое рассказать о человеке, его характере, верованиях, убеждениях, политических взглядах. Даже представительницы прекрасного пола в наше время не имеют проблем с выбором аксессуаров в магазинах, хотя выбор для женщин не всегда простая задача. Ювелирная отрасль развивается и подтверждение этому – кулоны для девушек, позиции которых на сайте КЮЗ очень разнообразные.

Опубліковано в Краса та Здоров’я

Про це свідчать результати аукціону, який відбувся нещодавно на Українській універсальній біржі.

Опубліковано в Бізнес

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.