Понеділок, 2 Жовтня

Вівторок, 06 вересня 2022 — РІО Бердичів

 Хоча це така ж сама форма організації навчального процесу, як і урок, але значно цікавіша для дітей і часто набагато інформативніша, ніж картинки в підручнику чи навіть статті в інтернеті.

 

Опубліковано в Освіта

За літні місяці аварійно-диспетчерска служба «104» Товариства «Житомиргаз» опрацювала 6 532 заявки про витоки газу, 2 320 з яких – тільки за серпень. Така тенденція свідчить про відсутність регулярного технічного обслуговування мереж.

Опубліковано в ЖКГ

Загалом на порядок денний засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відбулося у понеділок зранку, було винесено 11 питань. Про мережу закладів освіти та передачу об’єктів нерухомості на баланс ВЖРЕП №7 ми повідомляли в попередніх публікаціях. Однак, окрім цього, був ще ряд важливих питань, що потребували розгляду та голосування.

Опубліковано в Політика

Таке рішення прийняли більшість батьків на серпневих батьківських зборах, а передувала йому констатація факту про те, що в школах громади немає належних укриттів та сховищ.

Опубліковано в Освіта

Прежде чем отвечать на вопрос, чем отличаются CPC от PPC, кроме расположения букв аббревиатурах, сначала рассмотрим, что это такое, и какую роль они играют в рекламе и продвижении.

Опубліковано в На правах реклами

Новий навчальний рік тільки-но розпочався і школярі майже тиждень, як прямують щоранку до навчальних закладів.

Опубліковано в Освіта

Традиційно наприкінці серпня – на початку вересня ми описуємо на сторінках газети завершення вступної кампанії до навчальних закладів міста, тому і в цьому році запланували собі написати про це невеличку замітку.

Опубліковано в Освіта
Вівторок, 06 вересня 2022 11:22

ФК «Бердичів» поступився в Коростені

Футбольний клуб «Бердичів» у перенесеному матчі 1 турі чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги зіграв на виїзді проти команди «Мал» з Коростеня.

Опубліковано в Спорт

Аби уникнути адміністративної відповідальності за нетверезе керування, водій ВАЗівки запропонував хабар інспекторам сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу.

Опубліковано в Пригоди

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.