Вівторок, 5 Грудня

жовтня 2023 — РІО Бердичів

В історії української нації – чимало трагічних сторінок, пов’язаних зі споконвічною боротьбою за суверенітет і незалежність. Починаючи з 2014-го, цей чорний розділ поповнюється іменами славних оборонців новітньої України, котрі вступили у запеклу боротьбу проти рашизму та віддали власні життя за те, аби їхня країна, її люди жили нескореними російською недоімперією. До цієї когорти доблесних Героїв-Захисників навічно увійде 28-річний бердичівлянин Олександр Гоша.

Опубліковано в Політика

У зв’язку з інтенсивністю бойових дій, українським бійцям не завжди вдається забрати з поля бою своїх полеглих побратимів. Інколи рідним та близьким доводиться по кілька місяців чекати на тіла загиблих родичів. І весь цей час у їх серцях жевріє надія, що сталася помилка. Що їх чоловік, батько чи син насправді живий та потрапив у полон, не маючи можливості подати про себе звістку...

Опубліковано в Краснопільська ОТГ

Позаботьтесь о своем авто вовремя! Своевременная диагностика транспорта способна помочь избежать крупных поломок и серьезных финансовых трат, связанных с несвоевременной заменой одного из агрегатов. Одним из таких есть топливный насос высокого давления. Если вовремя не произвести ремонт ТНВД, проблема усугубится и повлечет за собой сбой работы всей топливной системы и/или двигателя, а это уже ощутимый удар по бюджету.

Опубліковано в Авто

У навчальних закладах Бердичева пройшов тиждень спорту. Діти та дорослі взяли участь у різних заходах, влаштованих для популяризації здорового способу життя.

Опубліковано в Спорт

Мова йде про широко розрекламовану диджиталізацію системи державного архітектурно-будівельного контролю, яка мала б зменшити вплив чиновників на будівельні процеси та унеможливити корупцію у цій сфері.

 

Опубліковано в ЖКГ

Минає 2023 рік, а суд над бабусею, яка стріляла з рушниці в свого сусіда у 2016 році, досі не завершено.

Опубліковано в Пригоди
Вівторок, 31 жовтня 2023 12:14

Як зробити аналіз сипучої речовини?

Елеватори та хлібзаводи, гірнича промисловість та металургія - всі потребують якісного лабораторного обладнання для визначення параметрів сипучих речовин, які використовуються у виробництві. Особливо важливо це в умовах безперервних процесів, коли кожна хвилина простою має дуже велику ціну. 

Опубліковано в Технології

На жаль, 30 жовтня двоє жителів Бердичівського району натрапили саме на таку шахрайську схему. Згодом вони звернулися із відповідними заявами до районного відділу поліції.

Опубліковано в Офіційна інформація

У Варшаві З 27 по 29 жовтня 2023 року у місті Варшава проходила міжнародна конференція в рамках освітнього проєкту «Абетка польського класу», на яку були запрошені вчителі бердичівських навчальних закладів.

Опубліковано в Освіта

Ми вже писали, що на початку листопада бердичів’ян та гостей нашого міста очікує довгождана прем’єрна вистава в театрі на Європейській.

 

Опубліковано в Культура
Сторінка 1 із 26

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.