Світлана Семчук — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Січня

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Пошук загиблих солдатів у роки Другої світової війни знову розпочали працівники «Історико-патріотичного об'єднання «Пошук».

Такої фотовиставки у Бердичеві, можна з упевненістю сказати, ще не було, адже зазвичай професійні фотографи роблять світлини нашої, української природи в усі пори року, подорожуючи іншими країнами, закарбовують цікаві місця, пам’ятки та людей, аби показати усім своє бачення мистецтва фото і втілені у ньому прекрасні та неповторні миті.

І це обурення, пам’ятається, вже не один раз з’являлося і в соціальних мережах, звучало між людьми та виливалося коментарями на різного роду інтернет-форумах. Ще б пак, адже відомого для старшого покоління бердичівлян скульптора, який народився та помер у Бердичеві, залишивши після себе неймовірну творчу спадщину, виявляється, забули.

Новорічно-різдвяні свята вже майже добігають до свого завершення, залишається ще свято Водохреща, ялинки бердичівляни купували ще місяць тому і до самісінького Нового Року, а от штрафи за зелених красунь накладають зараз.

Напевно, а краще було б сказати, що дійсно нині дуже важко зрозуміти принцип нарахування пільг тим, хто на них має право, особливо, якщо це стосується осіб похилого віку, для яких ця нова система взагалі є складною і незрозумілою. Ба, більше, не всі молоді пільговики розбираються у цій катавасії, нарікаючи, що раніше все було простіше і доступніше.

Зазвичай люди у старшому віці та пенсіонери не завжди користуються мобільним інтернетом і так само не завжди телефонують на номери інших мобільних операторів, аби платити за послугу зв’язку на рівні з іншими абонентами. Більше того, певна кількість таких людей взагалі здійснюють дуже мало дзвінків на день, не відправляють повідомлень і звичайний тариф, при якому доводиться платити по 75 чи навіть 100 гривень для них є дорогим.

Зовсім несвятковим видався вівторок, 14 січня, для одного з жителів міста, який проживає по вулиці Вінницькій.

Про це стало відомо від працівників Бердичівського МРВ УДСНС у Житомирській обл., які і виїздили на місце події.

Урочистим заходом у стінах Житомирської ОДА увінчалася п’ятниця, 10 січня. Тут багатодітним жінкам області було вручено почесне звання «Мати-героїня». Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.

Про це стало відомо на зборах трудового колективу Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, які відбулися у п’ятницю, 10 січня в актовому залі відомого у місті навчального закладу.

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.