Світлана Семчук — РІО Бердичів

Середа, 12 Грудня

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

З понеділка у Бердичеві почався приємний передсвятковий процес прикрашання новорічної ялинки в центрі міста. Щороку зелену красуню вбирають у різноманітні прикраси, серед яких - і різнокольорові кульки, і святкові гірлянди. Кілька днів комунальники клопітливо одягають ці прикраси, аби під час урочистого відкриття вразити бердичівлян.

Таку шокуючу цифру назвав завідуючий травмпунктом Бердичева Петро Чирка, якому разом з іншими медпрацівниками у таку погоду доводиться працювати у посиленому режимі.

Жахлива подія трапилася у селі Никонівка Бердичівського району сьогодні.

Незмінною і доброю традицією у Бердичеві стало поповнення матеріально-технічної бази обласного госпіталю ветеранів війни, чому сприяють численні благодійники, з якими заклад співпрацює. І вони, і багато інших інвесторів залишають чимало коштів для того, щоб тут була комплексна реабілітація та лікування учасників бойових дій і учасників АТО.

Радість, вдячність і гарні побажання лунали у п’ятницю на адресу працівників органів місцевого самоврядування Бердичівщини.

Такого нестримного шквалу емоцій, шаленої суміші гумору та вибухового сміху сцена міського Палацу культури ім. О. Шабельника не чула, очевидно, давно.

Щороку 3 грудня весь світ відзначає День, присвячений незвичайним, але дуже особливим людям.

Таку неприємну новину озвучили сьогодні на терміново скликаному засіданні протиепізоотичної комісії у міській раді. Для Бердичева африканська чума не є вже чимось новим, адже цього року, нагадаємо, місто вже знаходилося на карантині у зв’язку з виявленням факту захворювання на території БВК №70. Тоді ж також була скликана комісія і затверджений план заходів з утилізації хворих голів та знищення тих, котрі знаходилися у визначених карантинних зонах, та заходів з дезінфекції.

Зачаровуючі погляд та милуючі око вироби, вирізьблені з дерева бердичівськими майстрами, заповнили виставкову залу Музею історії Бердичева.

У понеділок міський Палац культури ім. О Шабельника зазвучав неймовірними нотами десятків оркестрових інструментів. Сцена великої зали раз по раз вибухала ритмами, які зазвичай бердичівляни чують у виконанні своїх місцевих оркестрів, але в сотню разів потужнішими, майстерними, різноманітними, сучасними, патріотичними і напрочуд шаленими. 

RIFdruk

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.