Світлана Семчук — РІО Бердичів
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

З нагоди Міжнародного дня волонтерів, який відзначають щорічно 05 грудня, Президент України підписав Указ про відзначення державними нагородами тих людей, які протягом багатьох років для військовослужбовців стали родиною та своєрідними янголами, допомагаючи та підтримуючи кожного нашого захисника.

Символ відваги, мужності, нескореності та патріотизму, здатності йти напролом до своєї цілі, підставити у важку хвилину своє сильне плече побратимам – це ті якості, перераховуючи які, одразу ж знаєш, про кого йде мова. З початком бойових дій на сході свідомі українські сини стали на захист своєї держави, потом і кров’ю, ризикуючи власним життям, боронять кордони своєї Батьківщини, бо усвідомлюють всю відповідальність перед Україною, перед її народом, перед своїми родинами, бо постійно повторюють до болю знайому фразу «хто, як не я».

Кожного року на початку грудня вся Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Цей день – не лише шана суспільства і нагадування усім про обов’язок перед людьми, які потребують підтримки і захисту, це, передовсім, можливість вкотре переконатися, наскільки сильними духом, переповненими бажанням творити, здібними і талановитими є такі люди.

Третій день працівники МКАРСу невпинно трудяться, аби ошатно вбрати новорічну ялинку, розташовану на Центральній площі Бердичева. Тим самим у місті розпочинається підготовка до новорічно-різдвяних свят.

Інформацію про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розмістила інспектор ювенальної превенції Олеся Чубоха:

У другий день грудня у Бердичеві відбулося зариблення річки Гнилоп’ять у районі міського пляжу.

Місяць тому ми вже повідомляли про те, що вартість квитків на відвідування басейну у Бердичеві збільшиться. Таку інформацію тоді на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомляв директор КУ «Міський плавальний басейн» Олег Коденський. Заодно керівник комунальної установи розповідав і про ремонтні роботи, які вже зроблено і які ще планують у майбутньому виконати.

Свято талантів, свято тих, кого називають гордістю міста, свято найяскравіших маленьких та юних зірочок Бердичева відбулося у п’ятницю у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Воно щороку скликає до одного місця дітей, які є творчими особистостями, наповнюють життя бердичівлян різноманітними фарбами і щоразу досягають все нових і нових вершин. Воно скликає педагогів, які своєю наполегливою працею та професіоналізмом не дозволяють талановитим дітлахам стояти на місті, а надихають рухатися лише уперед. Воно скликає батьків, які не тільки виховали гідних дітей, а й самі беруть участь у житті ЦПО ім. О. Разумкова.

І відбувалося це у досить цікавій і нестандартній формі, адже учасники заходу не лише змагалися на знання правил безпечної поведінки і відповідальності, яка починається, насамперед, з кожного особисто, в інтерактивній грі, а й отримували нову інформацію, вчилися, спілкувалися один з одним і провели тим самим час з користю для себе.

А мета такого візиту, причому не першого, адже ці відомі українські актори вже бували у нашому місті, приємна і надзвичайно цікава.

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.