Олександр Доманський — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Грудня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

2 грудня міський голова Бердичева Сергій Орлюк зустрівся з представниками місцевих ЗМІ та відповів на їхні питання. Про відповіді на питання від нашої редакції ми вже писали, про відповіді на питання, які ставили бердичівляни в соцмережах пишемо окремо, але що ще питали журналісти у мера під час його першої прес-конференції. 

Ми вже писали, що 1 грудня виповнився один рік, як команда нинішнього міського голови Бердичева офіційно приступила до виконання своїх завдань (та передвиборних обіцянок), і, використовуючи таку дату, варто було б зібрати журналістів та поділитись звершеннями (або ж провалами) за цей період. Задля цього ми навіть оголосили у Фейсбуці збір питань, на які бердичівляни хотіли б почути відповідь.

За два дні на сторінку РІО-Бердичів та на інші популярні у бердичівлян сторінки було задано кілька десятків запитань до скорої прес-конференції міського голови, присвяченої річниці роботи.

 

На минулому тижні на офіційному сайті міста було оприлюднено проект рішення міської ради щодо дострокового припинення повноважень депутатом Казаковим Костянтином Костянтиновичем.

 

1 грудня виповнюється рівно рік від того, як на першій сесії Бердичівської міської ради нової каденції офіційно вступили на посаду новобраний міський голова Сергій Орлюк, нові депутати та були затверджені нові заступники очільника міста.

 

Зрозуміло, що в інтер’єрі не буває неважливих речей, аде іноді забувають про якусь дрібницю, яка потім «ріже очі», виділяючись серед гармонійних елементів. Давно відомо, що занавіски, штори, портьєри, тобто речі, які по площі іноді займають цілу стіну помешкання, є дуже важливими елементами інтер’єру, а карнизи до них і є тією дрібницею, яка може або підкреслити стиль, або ж показати його відсутність.

 

І знову розповідь в замітці піде про сумнозвісні тендери на визначення проектантів ремонтів і будівництв бердичівських спортивних об’єктів.

 

Останніми днями підприємницьке середовище збурила новина про зміну правил ведення діяльності, зокрема, нові правила обліку товарних запасів для ФОП, які набувають чинності вже з 26 листопада, тобто, відзавтра.

Ми вже писали, що вчора в актовій залі міськвиконкому відбулась зустріч деяких мам, діти яких проходять реабілітацію у комунальній установі, з міським головою та спеціалістами виконкому.

 

«Тендери» і «закупівлі» – ці слова були років двадцять тому немовби перепусткою до класу «обраних», адже саме тоді народжувалось законодавство, яке регулює нині державні закупівлі. Але тоді вони були «сховані» в товстелезних «талмутах» друкованого офіційного вісника закупівель. 

Три ведмеді запрошують на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.