Олександр Доманський — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Квітня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Цей парк знайомий багатьом бердичівлянам, хоча, мабуть, не усім. Заснований близько півтора століття тому власником шкірзаводу Шленкером із залишків дубового лісу, більшість якого пішла на виробничі процеси (кора) та паливо для парових машин (деревина), він прикрашав північну частину міста.

«Весняний день – рік годує», - так зазвичай кажуть про нинішню пору року. Адже, якщо весною не посіяти чи не посадити, то не буде що восени збирати. Але, з появою в нашому житті супермаркетів, де овочі, фрукти, крупи чи м’ясо з’являються незалежно від примх погоди чи пори року, все помінялось.  Тепер  менше містян та й жителів приміських селищ переймаються городами чи садками, вони краще травичку посіють чи кущики вічнозелені.

Близько 12 години дня до торгово-розважального центру «Бальзак» під’їхали пожежні автомобілі та рятувальники почали евакуйовувати персонал та відвідувачів з будівлі. Незабаром з’ясувалось, що спрацювала автоматична протипожежна сигналізація в кафе «Чара», яке знаходиться в підвальному приміщенні. Як це сталось розповіли в адміністрації закладу.

У всякому разі таке враження склалось у мене після відвідин зборів, які відбулись в середу ввечері в малому залі МПК ім. О. Шабельника. Ці збори були широко анонсовані попередньо в оголошеннях на будинках та на зібраннях, які громадські активісти проводили на Червоній горі та в інших мікрорайонах міста безпосередньо в дворах будинків, де встановлені загальнобудинкові лічильники газу.

У православних християн наближається світле свято Великдень, а за тиждень після нього Бердичеві люди звично відзначатимуть провідну Неділю.

Але якось так хитро пішов, що і пенсію в минулому році отримав чималу (майже 70 тисяч гривень за п’ять місяців), і крісло за собою зберіг, отримавши зарплати за 2017 рік 386 тисяч гривень.  Про це можна дізнатись з декларації, яку Василь Мазур оприлюднив на сайті НАЗК буквально в останній день подачі – 31 березня. Тобто, сумарно отримав доходу більше 450 тисяч гривень.

У п’ятницю в клубі села Райки в рамках процесу об’єднання територіальних громад пройшли громадські слухання. Питання, яке обговорювалось і голосувалось на цих зборах – про прийняття ініціативи Скраглівської сільської ради та входження Райківської громади в майбутню Скраглівську об’єднану територіальну громаду.

Сьогодні о 10:00 в приміщенні Гришківецької селищної ради відбулись чергові громадські слухання щодо об’єднання в одну громаду восьми територіальних громад так званого «Житомирського напрямку».

Адже реформа медицини, про яку так багато говорять, ось вже майже десять років потроху-потроху та й іде. Так, з 2 квітня розпочинається черговий етап реформування первинної ланки медичної допомоги. Суть цього етапу в тому, що кожен мешканець України може самостійно обрати собі сімейного лікаря і повинен укласти з ним договір на обслуговування.

Про його учасників та результати ми розповімо в наступних публікаціях, а зараз можна ознайомитись з результатами попереднього  конкурсу (за інформацією з офіційного сайту ЦПО ім.. Разумкова)

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.