Олександр Доманський — РІО Бердичів

Понеділок, 19 Лютого

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

 

Саме в таку графу попали два мільйона гривень, які нещодавно були виділені підприємству «Бердичівтеплоенерго» для закриття боргів за спожитий котельнями газ. Як спалений давно газ може зпрацювати на розвиток міста, при нормальній логіці додуматись, напевно, неможливо.

 

10 лютого в місті Вінниця пройшов відкритий чемпіонат Вінницької області з ММА. У змаганнях взяли участь студенти коледжу Курачевський Ілля (ФВ-310) та Горячий Олександр (М-393). За результатами змагань чемпіоном Вінницької області, у ваговій категорії до 57 кілограм, став Горячий Олександр.

Сталось це минулої п’ятниці. Десь перед обідньою перервою до будівлі РДА прийшли два чоловіка в цивільному одязі, які почали розпитувати чергового про те, чи є в приміщенні голова районної ради. А коли отримали ствердну відповідь, залишились у фойє, напевно, чатуючи, щоб вона не вийшла. Трохи згодом на автівці приїхали ще двоє і разом вони пішли до кабінету Софії Томашевської.

Тема відпусток топ-чиновників на початку цього року, як кажуть, була в тренді. Так, відпочинок Президента Порошенка на Мальдивах за півмільйона доларів та генпрокурора Луценка на Сейшелах за 50 тисяч євро вже місяць не сходить з вершин стрічок провідних інформаційних сайтів та телеканалів. Так само пристрасно регіональні та центральні ЗМІ обговорюють відпустку мера Одеси, яка триває вже більше ніж півтора місяці, і невідомо взагалі, коли очільник Південної Пальміри вийде на роботу.

 

У всякому разі реєстрацією такої торгової марки зараз займається власник мережі магазинів «Полісся Продукт» Олександр Ракович. Заявку на реєстрацію він подав ще рік тому назад, але до сьогодні ця процедура ще не є завершеною.

Про це він розповів журналістам місцевих ЗМІ на скликаній прес-конференції. Сказав, що півтора року з ним вів боротьбу наш народний депутат і нарешті вона завершилась. Його попросили написати заяву про звільнення і він це зробив. Але про все по-порядку.

Сьогодні, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад".

 

Дружина Президента Марина Порошенко поспілкувалась в режимі "онлайн" із учнями Гришківецької гімназії та привітала їх із відкриттям сучасної медіатеки. Це вже сьома бібліотека нового зразка в області.

Сьогодні близько 14:00 на пульт управління пожежної частини надійшов виклик від мешканців вулиці Короленка. Жінка повідомила про те, що в її оселі повно диму, який надходить з помешкання через стінку, та горить сусідська дерев’яна веранда. 

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.