Олександр Доманський — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Вересня

Увійти

Зареєструватися


Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

 

Зазвичай такі свята відзначають у великих селах, які є центрами сільських громад, але цього разу було все по-іншому. Сільський голова Скаківки, до територіальної громади якої входять ще села Хмелище та Журбинці, Борис Васильович Шлапак вирішив, що свято повинне відбутись у кожному селі, а не тільки у центрі громади. І ось у суботу по обіді до будівлі клубу потягнулись старі і малі.

 

 

Так-так. Судячи з того, як дружно і впевнено виступили на захист своїх робочих місць підприємці, які торгують на площі біля кооперативного ринку (перед та біля будівлі колишньої «ремпобуттехніки»), справді їх можна назвати «позиціями», які без бою не здаються.

 

На цьому тижні відбулись засідання постійних комісій Бердичівської міської ради по підготовці до сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 22 вересня. Одним з питань, яке розглядали депутати на комісіях і, ймовірно, приймуть таки на сесії, є питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.08.2017 №418 «Про виконання зобов’язань КП «Бердичівтеплоенерго» по договорам реструктуризації». Ціна питання – 18 мільйонів 912 тисяч гривень, які потрібно сплатити за спожитий газ компаніям «Нафтогаз» та «Газ України». Згідно цього рішення, цей борг надають в розстрочку на п’ять років, і  пропонується в бюджетахподальших років передбачувати кошти для його оплати. Взагалі борг за газ ще більший чи не вдвічі, але на іншу половину є ще примарні шанси, що держава таки відшкодує різницю в тарифах. 

Крім процесу створення об’єднаної громади, в Бердичівському районі продовжується інший серіал під назвою «Позбавимо неугодних депутатів депутатського мандату». Як ми вже писали, в Семенівці були проведені збори, які створили ініціативну групу по відкликанню трьох депутатів районної ради (Віктор Лащук, Євген Рильський та Тетяна Складанчук), обраних до ради за списком Аграрної партії.

Ми вже розповідали на сторінках газети про довгі і виснажливі потуги по створенню об’єднаної територіальної громади на теренах Бердичівського району. Після тривалих узгоджень, переговорів та громадських слухань, які тягнулися більш ніж півроку, на область відправили документи по створенню Гришковецької громади у складі дев’яти нинішніх сільрад, розташованих в різних кінцях району. 

 Проект відповідного рішення вже опубліковано на офіційному сайті міста. Так, на сьогодні батьківська плата учнів художньої школи складає 80 гривень в місяць, а з 1 листопада планується її встановлення в розмірі 110 гривень на місяць. 

В цьому році грибники-професіонали та багаточисленні любителі цього «тихого полювання» не можуть жалітись на примхи погоди чи природи, адже грибів в лісах і перелісках дуже й дуже багато. 

Напевно, в суботу чи неділю очільниця Бердичівської поліції ходила на центральний ринок Бердичева щось собі купувати і побачене її так вразило, що вже в понеділок вона видала термінове розпорядження про перевірку законності торгівлі на ринку та поблизу нього.

Сьогодні по обіді в Бердичеві, на вулиці Одеській, поблизу зупинки «Цегельний завод» сталась дорожньо-транспортна пригода. 

Сьогодні, після кількаденної відсутності у місті, зайшов на центральний ринок. Після першого ж привітання, почув сакраментальну фразу: «До нас їде Ревізор!!!». Мова йшла не про якогось державного перевіряю чого, а про розкручену телевізійну програму. Хоча про яку саму не вдалось достеменно вияснити ні в цієї підприємниці, яка ошелешила звісткою, ні в багатьох інших, з якими згодом довелось поспілкуватись.

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.