Олександр Доманський — РІО Бердичів

Четвер, 27 Червня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Про це вона написала в своїй виборчій програмі, яка була сьогодні оприлюднена на сайті ЦВК

Сьогодні на сайті ЦВК  з’явилась офіційна інформація про реєстраціюю ще одного кандидата в народні депутати .

Шаповал Анатолій Анатолійович

народився 9 липня 1968 року в смт Гришківці Бердичівського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, дирекція національних програм Групи стратегічних та безпекових студій, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Минулими вихідними в Бердичеві було чи не найспекотніше в цьому році.

У суботу, 21 червня, у Бердичеві на міському цвинтарі відбулося прощання з нашим земляком, підполковником запасу, народним депутатом України Дмитром Тимчуком.

 

І то не всім, а лише тим, в кого немає вбудованих приміщень комерційного призначення, через двори яких не проходять доріжки загального значення, і до кордонів територій яких не мають претензій сусіди. Про це заявив в кінці зустрічі з головами ОСББ, яка відбулась в четвер в актовому залі міськвиконкому, заступник міського голови Бердичева з житлово-комунальних питань Сергій Петрович Онофрійчук.

 

Ця звістка сьогодні сколихнула український інформаційний простір. 

На сайті ЦВК сьогодні з’явилась інформація про третього кандидата у депутати Верховної Ради по округу № 63.

 

18-20 червня 2019 року Асоціація міст України проводить в Одесі ХV Український муніципальний форум.

Про жахливий інцидент на сесії Бердичівської міської ради з підпалом підприємця ми вже писали, але після перерви сесія все ж продовжила роботу хоча й в іншому приміщенні. Депутати, фактично без обговорення, прийняли більше чотирьох десятків рішень. Про деякі з них ми розповімо окремо, а в цій замітці просто подамо деякі цифри з прийнятих документів

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.