Олександр Доманський — РІО Бердичів

Субота, 25 Березня

Увійти

Зареєструватися


Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сталось це вчора вранці, коли він виходив з під’їзду свого будинку. Валерія Шелепу вже чекали двоє молодиків і відразу по-звірячому почали бити. Подробиці цього жахіття він сам розповів колегам-телевізійникам ЖИТОМИР.today у сюжеті, який публікуємо нижче.

На офіційному сайт Бердичівської міської ради нещодавно були оприлюднені проекти рішень виконавчого комітету щодо затвердження проектної документації на будівництво та реконструкцію важливих соціальних об’єктів інфраструктури міста та їх кошторисна вартість:

Сьогодні до редакції газети жителі села Слободище надіслали жахливі фото з сотнями загиблих рибин на місцевому ставу річки Гнилоп’ять. В екологічній катастрофі вони звинувачують місто Бердичів, яке скидає свої стічні води трохи вище за течією від Слободищенського ставу.

У середу, 8 березня, близько обіду автомобіль, яким керував Сергій Адам’як, був обстріляний при виїзді з села Жованка (в районі Зайцево) розривними кулями. Снайпер поцілив в ліву руку Сергія та в голову житомирської волонтерки Юлії Толмачової, яка теж була в авто. 

Таке рішення прийняли депутати на сесії, яка відбулась в останній день зими. Також до об’єктів нерухомості, які не будуть обкладатись податком додали будівлі санаторно-курортних закладів, спортивних шкіл та інших спортивних закладів які є неприбутковими організаціями і внесені до відповідного реєстру.

 

Кілька тижнів тому більшість сільських рад Бердичівського району та Гришковецька селищна рада прийняли на свої сесіях рішення про зменшення ставок єдиного податку для платників другої групи (підприємці всіх напрямків, крім торгуючих на ринку та тих, хто надає індивідуальні побутові послуги) з двадцяти відсотків від мінімальної заробітної плати, до десяти.

 

Минулої п’ятниці в Бердичівському міськрайонному суді знову мала слухатись справа так званих «бердичівських терористів» Дмитра Васильця і Євгена Тімоніна, які влітку 2014 року їздили до Донецька допомагати налагоджувати «Новоросія ТБ» (за версією обвинувачення). Але судове слухання знову було відкладене. Бо знову зламалась машина, яка перевозить обвинувачених з Житомирського СІЗО.

 

На жаль, поки що це не можливість для бердичівлян користуватись зручним і швидкісним мобільним інтернет-зв’язком, а просто назва магазину, на якому сьогодні наклеїли відповідну рекламу.

 

Як ми вже розповідали на сторінках газети та сайту, у селищі Гришківці поки що Бердичівського району, знову розпочалась активна фаза процесу, який прийнято називати в Україні «Децентралізація та об’єднання територіальних громад». 

Гришковецька гімназія по праву вважається одним з найкращих навчальних закладів Бердичівського району, тому й отримала в минулому році статус опорної школи, який в майбутній реформі системи освіти дуже багато значить. Нині вона має одну філію – Гальчинську школу, але в майбутньому, так як і в медицині, в освіті планується створити освітні округи, в яких головну роль будуть відігравати саме опорні школи. 

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.