Роздрукувати цю сторінку

До уваги майбутнім автомобілістам - тести ПДР на сайті Green Way

23 квіт. 2021

До уваги майбутнім автомобілістам

Мати власний автомобіль не дає права називатися автомобілістом. У будь-якій справі дуже важливо пройти навчання. Адже без теоретичних знань та практичних навичок складно. Це стосується й керування автомобілем. Це досить відповідальний процес, від вашої вправності на дорозі залежить не тільки ваше життя, а й усіх учасників дорожнього руху.

Навчання майбутніх автомобілістів триває всього близько трьох місяців. За цей час вас навчать усьому необхідному та підготують до іспиту в Головному Сервісному Центрі. Як виглядає теоретична частина іспиту ви можете ознайомитись заздалегідь і навіть спробувати пройти тести ПДР на нашому сайті Green Way.

тести ПДР онлайн

Навчання

Навчання – дуже важливий етап. Не потрібно за мету ставити лише складання іспиту. Треба не вивчити правила, а зрозуміти. Саме тому вкрай важливо уважно вчити теоретичну частину. Це половина успіху. 

В рамках теоретичних занять ви дізнаєтесь про:

  • всі правила дорожнього руху;
  • всі дорожні знаки;
  • базову будову автомобіля;
  • правила надання невідкладної медичної допомоги.

Від того, наскільки ви засвоїте весь теоретичний матеріал, буде залежати ваша поведінка на дорозі. Для перевірки того, як саме ви вивчили теорію, ви постійно будете проходити тестування. Воно дуже схоже на головний іспит. Але на етапі навчання можете попросити допомогти та пояснити питання ще раз. Воно потрібно для того, щоб вчитель розумів які ваші слабкі місця та зміг ще раз детально пояснити той чи інший матеріал.

Приблизно на середині курсу почнуться індивідуальні практичні заняття. Але теорія на цьому не закінчується і буде йти паралельно з практикою. На практичних заняттях ви навчитесь застосовувати всі отриманні знання на дорозі. 

Перші уроки з водіння ознайомлять вас з автомобілем. Ви навчитесь підлаштовувати дзеркала та сидіння, інструктор розповість про педалі та коробку перемикання передач. Засвоївши основи ви почнете вчитись виконувати основні маневри: гальмування, поворот, паркування та інші. Треба бути дуже зосередженим. Не бійтесь ставити питання інструктору. Він з вами для того, щоб навчити вправно керувати транспортним засобом. Ви можете робити помітки, адже дуже складно одразу все запам'ятати. 

Коли інструктор буде впевнений в вас, він дозволить виїхати на дорогу. Тепер ви будете керувати автомобілем в реальних умовах. Вам потрібно буде уважно слідкувати не тільки за своїм автомобілем, а за усіма учасниками дорожнього руху, у тому числі й за пішоходами. Від вас залежить безпека багатьох людей. 

Іспит

По завершенню навчання вас чекає головний іспит у ГСЦ. Складається віт також з двох частин. Нічого нового ви не зустрінете, але треба бути вкрай уважними та добре підготовленим. Для цього рекомендуємо ще раз дуже уважно переглянути ПДР-онлайн. Ще один момент перед іспитом – медична комісія. Вона є обов’язковою.

В першу чергу ви будете складати теоретичну частину іспиту у вигляді тестування. Воно таке, як у школі, але має обмеження по часу та ви не можете помилитися більш ніж у двох питаннях з загальних 20. Склали теорію - одразу йдете на іспит з водіння. На ньому вас попросять продемонструвати основні навички керування. Нового теж нічого не потрібно буде робити. Успішно пройшли й цю частину, вітаємо. У цей же день ви сфотографуєтесь та отримаєте своє водійське посвідчення. І тільки тепер зможете називати себе справжнім автомобілістом.

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Ольга Каткова